Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Zajímavé odkazy

Copyright

10.4.2007 15:14

Beautiful Stranger

Oficiálně člověk žije „civilizovaně“ cirka 10,000 let. Před tím žil tisíce let v jeskyních a zemljankách, poté, co strávil milióny let jako divoké zvíře připomínající opici. O „civilizaci“ asi můžeme mluvit od chvíle, kdy první Iráčani začali centrálně organizovat svoje zemědělství, a vytvořili tak stát. Z Babylónu se tento výmysl postupně rozšířil na všechny světové strany, a nebýt záhadných amerických staveb, mohli bychom logicky usoudit, že rozvoj státnosti probíhal postupně - po Babylonu to byl Egypt, Řecko, Persie a Indie, a ještě později západní Evropa, Čína a Japonsko; a jsou místa, jako třeba Sibiř nebo střední Afrika, kde pojem „civilizace“dosud nepochopili.
Ovšem 10,000 let „civilizace“ nás obohatilo o ještě jeden pojem - „konservativismus“. Tento světonázor razí doktrínu, že je třeba dbát všeho, co jsme dělali na cestě k pokroku, protože každá novinka je jakýmsi tykadlem, které strkáme do neznáma. Římané, například, udělali chybu, když začali těsnit vodovody olovem, a otrávili tak nejedno nenarozené dítě. Babylóňané jakbysmet - nemohli tušit, že za 5000 let hospodaření zbude z jejich země poušť; a Mayové zase při stavbě města Teotihuacan opomněli, že 150,000 lidí na jednom místě vykácí okolí takovým způsobem, že přestane pršet. Byli-li by tito lidé opravdu konzervativní, pravděpodobně by na žádný ze zmíněných smrtelných problémů nenarazili.
A to mě přivádí k faktu, který je těžko oddiskutovatelný: Totiž že průmyslová revoluce, moderní technologie, a 6 miliard lidí na planetě je nevyzkoušená novinka, která se může těžce vymstít. Stejně jako globalizace, internet, a předtrávené hamburgery od meka - vyvolávající psychickou závislost u slabších jedinců. Tento článek však bude o jiné progresivní novince, která má potenciál likvidovat lidské zdraví - o mikrovlnném záření, o radaru, a o vojensko-průmyslovém komplexu.

Bylo nebylo, do země krále Miroslava přišla nóta informující o úmyslu USA postavit v podhradí radar typu XBR. Jelikož Miroslav je král moudrý a spravedlivý, správně se zeptal „co ten radar vlastně dělá?“ USA mu neodpověděly - řekly, že je to prostě radar na balistické rakety. A tak král povolal Úřad pro ochranu spotřebitele, a napsal do Washingtonu „posílám k vám mé rádce, oni si ten radar změří a prozkoumají, a jestli je zdravotně nezávadný, pravděpodobně vám umožníme přivézt to až sem.“ A jak řekl, tak udělal.
Jenže v zemi krále Klacka to byla úplně jiná písnička. Mocné USA brzy zjistily, že jediný způsob jak radar protlačit je uplácet. Ve velkém. A tak uplatily významné úředníky, aby prosadili instalaci radaru. Během tohoto „vyjednávacího procesu“ však USA objevili zajímavou skutečnost - totiž že uplácet nemusí jenom kvůli radaru. V zemi, kde mluví peníze, si lidé z nejbohatší země světa brzy připadali jako v ráji. Za pár let přivezli radar, a Klacek se mohl radostí počůrat - jak je u něj najednou bezpečno. Avšak po necelém roce se v jeho zemi začaly dít nevídané věci. Začaly se rodit siamská dvoj až trojčata; případy leukémie ve středním Klackově se zdvacetinásobily; a návštěvníci Klackových Varů se vraceli do Moskvy s pokročilými metastázemi. Něco bylo špatně. Ale vždyť radar je přeci jenom radar, ne?

Jestli se vám zdá, že to se zemí krále Klacka nemůže být tak zlé, dovolte mi, abych vás vyvedl z omylu. Americká administrativa se totiž leukémie a rakoviny nebojí - tedy alespoň ne na cizím, ne-americkém území. V USA platí skvělá ústava, kterou bych z fleku okopíroval pro naše státnické potřeby. Zaručuje rozdělení moci, občanskou svobodu, a do značné míry také spravedlnost. Ovšem tato ústava platí pouze v USA. Proto se uvěznění teroristé vozí na Kubu; proto Iráčan, jehož rodinnou oslavu přerušila americká petarda typu AGM-65, nevysoudí ani dolar za odškodnění; a proto se v Bosně a Iráku střílí vyhořelým atomovým palivem. Onkologie Bagdád varuje: „Děti, nelezte na ty rozstřílený tanky, dostanete leukémii!“ Jenže znáte děti, neposlouchají…

Fakt č. 1: Radar sem chce přivézt cizí armáda, která má několik tmavě černých puntíků v oblasti civilního zdraví. Fakt č. 2: Nejmocnější armáda na světě, jež před 60ti lety postavila atomovku, a od té doby pracuje na schopnosti přežít a vyhrát atomovou válku. Fakt č. 3: Armáda ze země, která je nejzávislejší na zahraničních zdrojích na světě. Fakt č. 4: Země, jejíž stupidní prezident se nestydí říct následující věty - a ještě mu to projde:

„Víte, když jsem tady dělal kampaň v roce 2000, řekl jsem, že chci být válečný prezident. Nikdo nechce být válečným prezidentem, ale já ano.“
George W. Bush, Des Moines, Iowa, 26 říjen 2006

Fakt č. 5: Ve svém proslovu v Mnichově, prezident Ruska Vladimír Putin informoval svět o tom, že hvězdné války jsou realita. To znamená, že už se po raketách nestřílí raketama, ale laserama. Nebo si snad opravdu myslíte, že je desítka polských protiraket přiměřenou obranou proti balistickému útoku, který se zpravidla provádí za pomoci stovek až tisíců klamných cílů?

O co tedy s tím radarem vlastně jde?

6.8.1945 svrhly Spojené Státy atomovou bombu na Hirošimu v Japonsku. Prý se tak stalo z důvodu odvrácení přímé invaze na japonskou půdu. Cíl se povedl, ale nesmíme zapomínat, že šlo zejména o experiment. Nikdo do té doby nevěděl, co taková věc s městem udělá - nebo jestli se jí neudělá v letadle špatně. Naštěstí se nám dochovalo pár experimentálních fotek, a tak atomovku nikdo už poměrně dlouho nepoužil. Je to přece jenom dost nehumánní záležitost.
Nicméně, znáte sociologii a statistiku; a tu statistiku o počtu psychopatů na miliardu obyvatel. Matematiku v kostce jsem sice nechal doma - ale určitě by se dalo spočítat, že čím déle atomovky existují, tím je - statisticky - riziko atomové války větší. Taky existuje nepsané pravidlo, že čím déle se připravujeme na atomovou válku, tím větší technologický pokrok se dá očekávat v technologii „atomové války“. A také lze očekávat, že rádiová vlna na 12Ghz bude mít profil asi jako nejmenší vibrátor na světě. Proto bych se rád zeptal všech elektrotechniků, co říkají na tohle…

Nikola Tesla, vynálezce prakticky všeho co najdete v Temelíně, tedy až na kotel a MS-DOS, tvrdil, že vynalezl „Thórovo kladivo“, neboli metač kulových blesků. Než toto tvrzení odsunete do světa fantazie, doporučuji vyrobit si vlastní kulový blesk v mikrovlnce (http://jlnlabs.online.fr/plasma/gmr/index.htm). Sice nic moc, ale řekl bych, že to má jisté vojenské kouzlo, a že je tento princip známý již desítky let. Konec konců máme dokonce svědky, kteří něco podobného zahlédli - watch video http://video.google.com/videoplay?docid=4515534125267138757&q=invisible+machine Akorát bomby jsou prostě bomby, a nemusí se kvůli nim stavět elektrárna.
Thórovo kladivo prý bylo funkční před první světovou válkou. V roce 1940 Nikola Tesla údajně spojencům nabízel takzvané „paprsky smrti“. V New York Times tehdy 22. září psali (http://www.rense.com/general10/deathray.htm), že „paprsek smrti“ je vysokofrekvenční svazek o průměru jedné sto milióntiny čtverečního centimetru, do kterého se narve 80,000,000 voltů, takže to na vzdálenost 250 mil roztaví letadlo ve vzduchu. Ponechme stranou jestli něco takového bylo tehdy vůbec možné. Otázka je, na co, kromě vodíkové pumy, soudruzi z Amerického Svazu za posledních 67 let přišli?

Magnetická rezonance, která se používá při hledání ropy a zkoumání mozku, funguje na jednoduchém faktu, že všechno má svou „rezonující“ frekvenci. Měníte frekvence, a jednotlivé prvky a sloučeniny uvnitř hmoty se vám na určitých frekvencích zobrazí - nebo nezobrazí. Rezonance nastává ve chvíli, kdy se všechny prvky oscilujícího systému udrží v rovnováze tak, že dochází k postupné akumulaci energie - jako když se dítě houpe na houpačce, a s určitou frekvencí natahuje nohy. V mikrovlnce akumulují energii molekuly vody, a vysokoškolští studenti se baví rozbíjením skleniček zvukem. Normálka. To znamená, že nemocniční CT je, stejně jako radar, jen taková sofistikovanější mikrovlnka, která normálně neuškvaří mozek nebo Mig jako pizzu. Základní fyzikální princip je ale stejný.
A to mě přivádí k dalšímu faktu, totiž že Spojené Státy pomalu zavádí do výzbroje miláčka http://en.wikipedia.org/wiki/Active_Denial_System s mikrovlnkou na střeše, který přesáhne Váš práh bolesti na 550 metrů za 6 vteřin. Prý je to „non-lethal“, ale US armáda nesdělila, zdali je možný upgrade na verzi „lethal“. Na Aljašce zase inženýři z Pentagonu pumpujou elektriku do ionosféry v takzvaném programu HAARP http://en.wikipedia.org/wiki/High_Frequency_Active_Auroral_Research_Program http://video.google.com/videoplay?docid=-7963555722939047362&q=angels+haarp , a od roku 1976 existují smlouvy mezi velmocemi o zákazu používání počasí jako zbraně, které zmiňují také elektromagnetické hračky. Koneckonců jediné, co nám schází k vysušení mraků nad námi, je postavit velkou mikrovlnku, a zaplatit účet za elektriku. Ovšem zajímavé je, že od chvíle, kdy OSN zakázaly podobné praktiky, poštovní holubi prý smutně koukají, protože jim něco ruší jejich elektromagnetické navigační systémy http://www.silvio-co.com/pigeons/weather-warfare.htm . Co to asi může být?

Představme si, že s elektrikou je to jako s vodou. Že kus železa je pro elektriku něco jako houba, a že s el. nábojem jdou dělat podobná kouzla jako tsunami v Thajsku - pokud ovšem dobře zvládáte hrátky s frekvencemi a resonancí. Když se na správně uříznutém hřebíku v mikrovlnce vytvoří stabilní plasmoid, neznamená to náhodou, že správně ukovanej radar, s dobrým proměnným oscilátorem, zvládne to samé? Viz. Video. http://video.google.com/videoplay?docid=4515534125267138757&q=invisible+machine A ještě o trochu víc? Co víc?
Pokud XBR radar oficiálně zvládá 12Ghz (co vlnka to energie) při ne zrovna malém výkonu, je zde také možnost, že po 50ti letech „studené“ války Američané dokázali to, o čem Tesla v roce 40 třeba jenom básnil - postavit paprskomet smrti. Samozřejmě - svazkem mnoha paprsků o malém průměru lze podrobně „ošahat“ cíl na dálku, zjistit tvar, polohu a rychlost - jenže, co když radar XBR nejdřív ošahá, a pak všechny paprsky spojí do jednoho - pro nepřítele smrtelného? A i kdyby XBR opravdu byl pouze radar, stále je součástí systému hvězdných válek - neboli laserové protiraketové obrany. Zdá se vám to šílené? Otázka je, zdali bychom se to dozvěděli včas, byla-li by to pravda.
Nic to však nemění na tom, že dnes to není ani Rusko, ani Čína nebo Indie, kdo se tady snaží o totální (jednotnou) globální nadvládu. Tyto tři megastáty jsou dnes víceméně v defenzívě. Globální ekonomický systém je diktován z Washingtonu, OSN sídlí v New Yorku, nejmocnější armádu světa řídí z Pentagonu, a půlka světa se může strhnout u šicího stroje, aby zaplatila dluh ke kterému je upsali jejich zkorumpovaní prezidenti. Dluh vůči „západu“, samozřejmě.
Poslední dobou se setkávám s přesvědčením, že do protiraketové obrany nemá SSSR co mluvit. Proto, pokud si též myslíte, že to Rusáci s vyhrožováním přepískli, dovolte, abych vás vyvedl z omylu. Existuje stará poučka, že moc korumpuje; a že absolutní moc korumpuje absolutně. Taktéž je obecně známo, že během studené války nebylo možné vyhrát nukleární válku; a proto šlo o efektivně bezpečné nukleární období. Ovšem není známo co se stane, když po 50ti letech zbrojení za stavu jisté vzájemné destrukce, jedna strana vyvine účinnou laserovou obranu, která může teoreticky chytat i kulky z kalacha; a jakoukoliv raketu - nejen balistickou. Nerovná se takový stav absolutní moci na planetě Zemi? Tudy zhruba míří námitka Ruska proti systému, jež je prý pouze „obranný“.
Možná by stálo za to připomenout, že historie lidstva je historií válek, a že budoucnost je stále ještě nenapsaná kniha. Je ironické, že Amerika, která dosáhla své velikosti díky jednostránkové ústavě, a s důrazem na lokální právo, se dnes zmítá v tornádu federálních „bezpečnostních řešení“, před kterými by si každej správnej kovboj s šestiraňákem u pasu musel odplivnout. Ještě ironičtější by ale bylo, kdyby všechny ty nejvyspělejší technologie světa, ke kterým se Američané dopracovali, v budoucnu zneužil diktátor typu Hitlera.


Diskuse byla znepřístupněna. Děkujeme za pochopení.

Nahoru