Neptejte se co, ale proč

Stáhněte si celou Svíci.cz lokálně na disk

Pokud si chcete články, komentáře atd. na tomto serveru přečíst v klidu doma, na cestách nebo jinde, kde nemáte (stálé) připojení na internet, můžete si celý web naráz stáhnout. Budete tak mít veškerý obsah serveru lokálně na svém disku.

Jak stáhnout a používat Svíci.cz?

Napřed si stáhněte následující archiv (je max. 1 den starý):

Stáhnout archiv Svíce.cz [ZIP,
Warning: filesize() [
function.filesize]: stat failed for ./export/svice.cz-20.9.2020.zip in /data/web/virtuals/219290/virtual/www/stahni-svici.php on line 29
0,0 MiB]

Je to běžný ZIP archiv.
Tento ZIP soubor rozbalte na svůj disk (kam chcete) a potom už stačí jen zobrazit si soubor "svice.cz/svice.html". Pozor, musíte napřed rozbalit opravdu celý archiv!

Archiv, který stahujete, se automaticky vytváří každý den asi v 1 hodinu ráno. Veškeré změny po tomto čase (v podstatě dnešní články a komentáře) tedy nejsou zahrnuty, nicméně i tak je to "velice aktuální" stav webu.

A co všechno s tím mohu dělat?

To samé, co s těmito stránkami - libovolně používat pro vlastní potřebu, kopírovat, tisknout atd.
Ale pozor, respektujte práva autorů! Žádný článek, komentář atd. nesmíte zbavit jména (přezdívky) autora a musí být jasný zdroj - Svíce.cz. Publikování na jiných stránkách nebo časopisech je možné pouze se souhlasem správce Svíce.cz (potažmo autora článku).
Tento web je tu pro vás. Buďte proto prosím féroví a nesnažte se na něm parazitovat. Díky.

Přejeme příjemné počtení :-)