Malé úvahy o problémech kolem nás

Zajímavé odkazy

Copyright

12.1.2023 6:17

Řekněte ne banánové republice.Dejte basta fidli komoušskému špinavému špionovi a loutce kmotrů

Koho volit za prezidenta v roce 2023?

Určitě ne Pavla.On na TV Prima řekl,že potřebuje obalit nervy.Má tedy problémy s nervama,s hlavou,s mozkem.Paní Nerudová mu dala čokoládu a on odvětil,že je to trefný.

On nabízí klid a řád.Jenže my tu teď nežijeme v neklidu a chaosu.Chaos nastane,pokud toho lháře,rozvědčíka,agenta,kariérního komouše a loutku oligarchů,zvolíme.Pavel není ekonom!!!

Je jednostranně orientovaný jen na armádu.Generála jsme tu už měli,byl to generál prezident Svoboda,komouš,za kterého sem vtrhla vojska Varšavské smlouvy v roce 1968.Nevím,jaká armáda by nás obsadila tentokrát a proto ho volit nebudu,abych vpádu zabránil.

Nechci za prezidenta lháře a vojenského špiona,který z naší země udělá banánovou republiku.Nebyl druhým nejvyšším představitelem NATO,ale čtvrtým.

Chce vrátit důstojnost na Hrad.On tam chce vrátit roztrhanou standartu,kterou ukradlo sdružení Ztohoven,Stohoven,100hoven.Roztrhaná standarta prezidenta republiky není důstojná věc.

Pavla podporuje miliardář Jan Barta,investor,gambler,hráč pokeru.On mu daroval 2,5milionu Korun,a jeho hochštapleři další miliony.Ale to nejsou dary pro prezidenta.To jsou investice a Barta bojuje ze všech sil za generála,aby zajistil návratnost svých peněz.Gambler,pedofil a feťák Barta má také vsazeno u všech sázkových kancelářích na jeho zvolení a proto to není dar,ale je to investice a sázka s nejistým výdělkem.Když nezvolíme lháře Pavla prezidentem,pak Barta nevyhraje svoje sázky,které by stejně šly na pokerový hazard,šáňo,drogy,chlast a sex.

Barta napsal,že paní Nerudová má Tykače,co nepřiznal dary.Jenže Barta šéfuje zprostředkovaně firmě Semantic Vision,která provozuje trollí farmy na Facebooku a i jinak ovlivňuje volby a je financovaná skrytě Bartou a jeho firmami.Barta byl na kandidátní listině politické strany Zelených,kterou nikdo nevolí a nikdo nechce.Pokud bude Pavel prezidentem,bude loutka Barty.

Pavel má komunistickou minulost a zcela jistě byl komoušský vojenský agent a rozvědčík.Oproti tomu Babiš byl nařčen z toho,že byl agentem StB,jenže on kvůli tomu šel k soudu.Pavel lhal,že chodil do špionského kurzu a nešel k soudu,aby vyvrátil toto nařčení.Pavel je hnusnej špion,Babišova věc je u soudu v Bratislavě.

Loutka Petr Pavel by nejmenoval pana Okamuru ministrem školství,protože by to prý bylo mravní ohrožení mládeže.Lidi kolem něho řvou na všechny strany,že Zemanova nejmenování jsou protiústavní.A teď jejich bílý kůň Pavel chce dělat to samé,navíc z nesmyslného důvodu.Kdy Okamura někoho mravně ohrožoval?Pavel lže a navíc je to argumentační faul ve stylu ad hominem.On ho nejmenuje jenom proto,že jeho jméno zní Tomio Okamura.

Na otázku,co udělal za chybu,odpověděl:„Snažili jsme se chyby nedělat.“Touhle frází dotaz nezodpověděl,jde o argumentační faul ve stylu odpověď mimo mísu.On neumí konstruktivně mluvit.Jenom fráze a fauly.

Komunista Babiš je problém,ale komunista Pavel problém není.Barta,Tůma,a další podporují komunistu Pavla,ale do roztrhání těla kritizují Babiše,že byl komunista.

On Pavel je proti totalitní Číně,ale hrozící vládu jedné Národní fronty (pětikoalice),kdy budou mít Parlament,Senát,vládu,ústavní soud,to jako nastupující totalita asi není.

On chce spojovat,ale v rámci Visegrádské čtyřky kope do premiéra
Orbána.On je vůbec plagiátor.Když jel Babiš na maďarskou hranici bránit migraci,tak Pavel jel do Maďarska plivat na premiéra Orbána,neboli podporovat migraci.Migrační krizi jsme díky V4 vyhráli,on je pouhý vazal Německa.Rozbíjí V4,nespojuje ji.

Nebo Babiš má kšiltovky a Pavel okopíroval jeho kšiltovky.On není leader,ale naopak,on je follower Babiše.

Petr Pavel je kolaborant minulého režimu,co převléknul kabát.Pokud by chtěli pravdoláskaři volit nějakého antikomunistu,pak mají jedinou možnost na výběr,a to pana Jaroslava Baštu.Chartistu 1977 a politického vězně,dostal 2,5roku.

Jako symbol má Pavel arogantního lva,co kouká z vrchu a pohrdavě na lidi.Proto ho volit nebudu.Je to ohrožení naší republiky.

Přiznávám střet zájmů,protože znám Jana Bartu.


Diskuse byly vypnuty. Děkujeme za pochopení.


Nahoru