Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux
29.10.2006 20:22

Jaký má vliv muzika na oblékání?

Jaký má vliv muzika na oblékání? Myslím, že v dnešní době značný, ovšem nachází se zde otázka, jestli se většina lidí obléká opravdu podle stylu hudby jaký vyznává, nebo jen podle toho, že je příslušný styl právě v módě.

Určitě má každý právo obléct se podle svého, ale přijde mi hloupé, když si vyznavač disko hudby vyholí na hlavě punkový účes a přitom s punkem vůbec „nesoucítí“... Jelikož poslouchám punk, tak se do této hudby stylizuji, ovšem s mírou. Řekla bych, že můj styl by se dal nazvat stylovým undergroundem... to znamená, že prvky punku se u mě projevují, ovšem nemusím být otrhaná, celá v černém a mít od hlavy k patě nášivky. Mám ráda značkové a luxusní věci, ale aby odpovídaly mému stylu. Nikdy bych si nekoupila nic falešného, protože je to vrchol trapnosti a ubohosti. Urážela bych značky, které mají například stoletou tradici a je opravdu směšné vyjít s falešnou kabelkou nebo brýlemi, které koupíte v zahraničí za hloupou cenu. Stejně většinou lidé ve vašem okolí vytuší, že vážně Vy, určitě tu pravou za 50 000 Kč nemáte..

Když jdu po ulici, honí se mi hlavou ,jak jsou všichni zavalení uniformovaností, jak se bojí experimentovat, nemají odvahu… a když náhodou někdo vystoupí z řady, tak se všichni ohlížejí, koukají a jsou z toho celý pryč…tohle je veliká škoda, protože lidé jsou různí, svět je různý, tak proč se bát experimentovat, proč se na druhé dívat skrz prsty když jsou oblečení jinak? Právě tohle bychom měli ocenit, tu odvahu a taky tu dovednost mít nápad vymyslet něco nového a přitom dát najevo oblečením váš názor na svět! Samozřejmě že některé nošené výtvory jsou hrozivé, sama se divím jak někteří dovedou zvolit takové kombinace aniž by sami chtěli, ovšem jsou osoby, které vystupují z řady a přitom jsou precizně oblečení a sladění. Za těmi se ráda otočím a čerpám z nich pozitivní energii.
Oblékání je také věc peněz, ale podle mého názoru jde i se starších a nových věcí udělat krásný kousek. Jde tady jen o šikovnost umět sladit staré a nové věci dohromady, dovednost nakupovat ve značkových ale i neznačkových obchodech, vybrat to pravé, a potom nikoho nenapadne, že to tričko stálo jen 150 korun.

Takže závěr? Buďte sví a nehleďte na okolí, jsou lidé, kteří se na vás budou dívat skrz prsty, ale kvůli nim přece nezůstaneme šedé myšky!Nahoru
O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.