Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!
18.8.2006 22:10

Zaslouží si naši důvěru?

Kdo? Mluvím o politicích. Na všech se snažím najít mouchu, každého člena politických špiček posuzuju obzvláště kriticky a se zvýšenou měrou nedůvěry.

Zvažte sami. Mezi lidmi existují typy špatných lidí - prospěchářů, nemilosrdných sobců ochotných vraždit pro stokorunu, mstivých závistivců a obyčejných hamounů. Říkejme jim souhrnně hajzlíci.

Co je cílem hajzlíků? Velmi často jsou jejich cílem peníze moc. Co proto mohou dělat? Lézt do vládních stran, aby se dostali co nejblíž k moci.

Jakou mají hajzlíci šanci uspět? Velmi velkou, protože v mocenském boji narozdíl od slušných lidí mohou používat nečestné způsoby boje.

Shrnu-li předchozí myšlenky, vychází mi, že ve vládnoucích kruzích každé země lze očekávat nejvyšší koncentraci hajzlíků. Nezáleží na barvě (politické). Spousta lidí nadává na komouše, ale nejhorší zvěrstva dělali právě hajzlíci, kteří by v jiném režimu byli klidně u republikánů anebo u katolíků.

Moc je pro hajzlíky magnetem, proto jsem k mocným nedůvěřivý a o všech předpokládám, že jsou hajzlíci. Proto kriticky hodnotím veškeré mediální zprávy, neboť hajzlíci se vždy snaží zneužívat jakékoliv prostředky pro ovlivnění veřejného mínění. Proto jsou mi podezřelé nesrovnalosti v mediálních informacích a nápadné náhody.

Nejnovější nápadná náhoda - v Německu byly nalezeny dvě bomby. Ve zprávách bylo zdůrazněno slovo terorismus, dnes v Událostech na ČT říkali, že nejaká složka v nalezených bombách byla vyrobena v libanonu. Proč to zdůrazňovali? Proč neřekli, že bylo např. použito železo z Ruska? Souvisí to s Izraelským napadením Libanonu?Nahoru