Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux
4.1.2014 5:56

Náhodný svědek zločinu, donucený k psychiatrovi, aby nemohl svědčit

Ráno jsem šla po ulici a z auta mi dával znamení muž a něco naznačoval ústy. Moc jsem mu nevěnovala pozornost, ale na přechodu už jsem věděla kdo to je. Svěřila jsem se několika známým a ti mne ujistili, že se stýká s mafiány, abych to pustila z hlavy.

Za několik dnů jsem ve zprávach zaslechla, že byl unesen. Do dnešního dne nenalezen. Jeden z únosců byl soused, kosovský Albánec. Nebyl usvědčen a je na svobodě, opakovaně odveden protidrogovým komandem, opět po několika měsících propuštěn. Neustále mne napadá, vykopnuté domovní dveře, otřes mozku a poškozování mých osobních věci. Hned má plno svědků a ještě žaloval mne za křivé obvinění s bývalým celníkem, nevalné pověsti. Vyhozený celník dnes je městský policista a spolu mne žalovali za křivé obvinění.

Aby nebylo soudní líčení, byla jsem bezdůvodně donucena k psychiatrovi. Nebylo vyšetření, ale jen urážky a řvaní, ponižovaní, nucení kývnout na něco, co nebylo pravda. Měla jsem s sebou svědka a ten vzteklého dětského psychiatra napomínal. V čekárně byl policista, který mne měl dopravit do léčebny, díky svědkovi jsme po 2 hodinách opustili ordinaci. Odvolání proti lživému posudku mi advokát odmítl sepsat, s mafií nic neudělám. Mé odvoláni bylo zamítnuto: Albánec byl opět komandem odveden a sousedé si oddechli.

Po 9 měsících je opět doma a vyhrožuje zabitím. Nikdo mi nedosvědčí mou pravdomluvnost, svědci jsou policií v bydlišti obtěžováni a pak svědectví podají ve prospěch Albánce a městského policisty. Městský policista mne napadl v mé garáži, pobil mne, dodnes se léčím, ale není obžalován: vše natáčel na mobil jeho 14letý syn. Záběry se chlubí, najíždí na mne služebním autem, obtěžuje moje příbuzné a vysmívá se. Opět na mne podal žalobu pro pomluvy a policisté mne nutí se dostavit k nějaké lékařce, předvoláni jsem neobdržela, ale jsou telefonicky obtěžováni příbuzní jak lékařkou, tak policisty.

28. 12. jsem byla opět v domě pobitá Albáncem, převezena do nemocnice, ale dva dny v nemocnici mi nebyla poskytnuta léčba. Ráno přišel lékař, bez jmenovky a jen řval: policie volala že musíte na pozorování a do té doby mi nic na zmírnění bolesti nepodá. Mám otřes mozku, silně jsem tři dny zvracela. Nemohu sama ani k lékaři, na policii. Albánec se směje a navádí svého 10letého syna a ten na chodbě domu křičí, že se mne bojí a já jsem v bytě, ani nejsem schopná chodit ven. Albánec bydlí o patro výš a tak kluk od přízemí křičí: táto já se bojím. Když jsem včera přistoupila k oknu, abych vyvětrala, kluk byl venku s jinýma dětma. Nevšimla jsem si, až jak hrozně začal křičet že se bojí a pak na chodbě pokračoval. Sousedé nevyjdou z obav, ale dosvědčí že jsem kluka napadla, protože křičel ale nikdo ani nepootevře dveře..

Jsem hodnocena jako příjemná, klidná, inteligetni a dodnes jezdím autem bez problému i k moři s vnoučaty. Mám příbuznou psycholožku a ta mi radila, abych se vůbec nenechala podrobit jakémukoli vyšetření, posudek je napsán tak, abych nemohla svědčit. Je možné, aby mne městský policista, 38letý, s velkým majetkem, na ulici donutil nasednout a odvézt do léčebny??Vím že ne.

Státní zástupce mne zastrašoval,že on mne dostane do blázince a vyjdu až nohama dopředu. Neuvěřitelné. Znají se s Albánci. Já se nemohu dovolat spravedlnosti. Advokátka nic nedělá. Telefonicky mi sdělila: pokud se nedám zavřít do léčebny, stane se to nejhorší a zabijí mne. Což se za několik dnů stalo a byla jsem pobita. Známí to nechápou a nevěří chování policistů a některých sousedů. Jak se mohu bránit?

Děkuji. optimistka.Nahoru