Pro všechny přemýšlivé lidi

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux
25.5.2008 10:29

Život lidí s hendikepem

Nesouhlasím se současnou situací, jak se vedou zařízení s pěčovatelskou službou pro tělesně postižené a staré lidi. Není zde kvalitní péče, jakou si tito lidé zaslouží. Zařízení s pečovatelskou službou si účtují nehorázné částky za služby, které neodpovídají jejich poskytované péči o lidi. Kde pravá ruka neví co dělá levá.

Hledám lidi s podobným osudem za cílem vytvořit společenství lidí s hendikepem a zdravích co si vzájemně pomáhají. Pomohlo by to mnoha lidem, jak zdravím či postiženým.

Oslovila jsem se svým návrhem lidi určené (sociální úřad) kteří by měli pomáhat hendikepovaným, ale smetli mne ze stolu. Bojí se snad, že jejich ovečky, kterým nabízejí pouze to co sami vytvořili by jim utekli a mohli by se osamostatnit? Zařízení s pečovatelskou službou by tak přišlo o klienty, o peníze co si účtují? Co si myslíte?

Hledala jsem na netu podobné stránky jako mám já, ale bohužel jsem nic nenašla. Jen komunity pro hendikepované co jsou založené na náboženství.

Vytvořila jsem své osobní stránky www.zrnko-nadeje.cz zde se dočtete víc.

Poradíte mi jak hledat na internetu, už nevím jakou dát kombinaci slov, kde bych našla co hledám? Jak oslovit lidi s podobným osudem, kteří by měli zájem o to co vytvářím a měli tak možnost volby, zda být v zařízení s pečovatelskou službou nebo žít v komunitě, kde si vzájemně pomáhají. Kde si zaplatí to co potřebují a budou žít důstojný život podle sebe.

Budu ráda, pokud mi napíšete svůj názor na záležitost, kterou se snažím realizovat. Zda je dobře o co se snažím nebo mám být spokojená s tím, co nabízí součastnost pro postižené.
Myslíte, že mám dál žít život, nic nepodnikat a věřit, že se někdo kvalitně postará o mou tělesně postiženou dceru, až zde jednou nebudu?Nahoru
O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.