Neptejte se co, ale proč

Nový komentář k článku "Volba prezidenta 2013 - národní katastrofa?"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp: Když jeden kandidát, dá písemně s...
Neuvedeno, 6.1.2012 7:33

K vyjádření pana em:„ dávat 5/6 (pět šestin) platu na dobročinné účely,“/to bude prý jedině dobrý prezidenský kandidát/
Četl jsem jak se využívají peníze na dobročinné účely. V jednom státě v Africe. V hlavním městě mají hotel, který je zoufale předražený. Tam sídlí většinou jen zástupci dobročinných organizací a utrácejí tam peníze, které získali z dobročinné činnosti tím, že tam stále bydlí.
Školy, které tam byly z dobročinné činnosti postavené zejou prázdnotou. Rodiče tam děti nechtějí pouštět, protože nemají na dopravu, na poplatky, na oblečení ze stejnokrojů. Navíc v Africe děti pracují a tam nemohou, takže jsou pro rodinu přítěží a rodiče nemají na jejich stravu.
Je to bohužel smutné, ale samostatnosti v jednání našeho zákonodárného sboru se nedočkáme dokud nebudou striktně omezeny a kontrolovány náklady na volební kampaň. Jestli toto nezačneme prosazovat u jakýchkoli voleb v Česku, tak tady u nás budeme mít stále jen loutkové vlády a loutkové prezidenty.
Stále se mluví o odstraňování korupce, ale náklady na volební kampaň je přímo začátek jakékoli korupce. Volby dnes jsou začátkem korupce v Čechách.
Jenže jak toto kontrolovat? Jestliže to nejde, tak volby jsou zcela špatný systém, scela nevhodný.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.