Pro všechny přemýšlivé lidi

Nový komentář k článku "Umění a tvůrčí činnost"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp4: Co je to umění?
Neuvedeno, 23.8.2010 7:43

Oprava: „Jenže i ty bárky se už nebudou moci dělat z nařezného dřeva, protože pily pracovat nebudou.“
Včera jsem se dozvěděl v televizi, že snad je ještě ropy na světě tolik, co se do dnešní doby vytěžilo. Jenže je většinou hluboko pod mořem. Takže bude asi čím dál dražší a pro mnoho lidí nedostupná.
No ještě se dá doufám využít ta energie ze stávajících atomových bomb předěláním na mírové účely. Dále sluneční energie a energie větru. Někde vane vítr skoro pořád. Navíc energie vodní. Přílivová energie také není k zahození. Cestování po moři pomocí plachetnic atd.
Také jsem se díval v televizi na našeho plachtaře co sám přejel přes moře do Ameriky za tři týdny.
Musel spát vždy jen dvacet minut a pak kontrolovat jestli nenabourá do něčeho, udělat jen pár základních nutností a zase šel spát na dvacet minut. Musela to být řehole. Měl sice automatického navigátora, také solární články na výrobu energie, dvě plachty a zcela uzavřenou kabinu, spojení se světem, rádio, ale co naplat, Spaní horší, než když se narodí mimino. Nezáviděl jsem mu to. To i to kojení se snad dá dělat ve spánku, nebo ne, co vy na to ženy. Risk to byl dost velký. Stačila by jedna velká vichřice a bylo po něm.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.