Pro všechny přemýšlivé lidi

Nový komentář k článku "Umění a tvůrčí činnost"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp4: Sodoma a Ghomora
Neuvedeno, 18.8.2010 5:52

U lidí je to jednoduché. Začne pršet a už tu máme dobu dešťovou, začne mrznout a hlasí se začátek doby ledové, začne být horko a máme tu globální oteplení. No to globální oteplení je pravdou, to ostatní asi dnes ne. Ovšem kdysi to opravdu takto bylo i s dobou dešťovou a ledovou.
Já jsem opravdu rád, že už mám hotov celý přístřešek alespoň tak, že je uzavřen a dá se zamknout. Ještě musím palubky natřít venku bezbarvým Lazurolem, aby dřevo nechytalo tolik vlhkosti z deště a mlhy. Tentokrát jsem sehnal jen borové palubky a tak jsem zvědav jak budou vypadávat suky. Je jich tam opravdu hodně. Třeba se to tím lazurolem trochu zachrání. Až někdy v budoucnu dřevo ztmavne, tak dřevo natřu opět lazurolem, ale nějakým barevným, třeba tmavohnědým, nebo barva palisandr a okna orámuji barvou bílou, jestli tyto odstíny vůbec existují.
Ze zbytku palubek udělám kadibudku. Je třeba udělat ještě oplocení. Doplnit ocelové sloupky atd. Zatím louku mám jen ohrazenou bezpečnostní páskou. Dál začnu vyrábět betonové sloupky pro některé části oplocení. Prostě práce jako na kostele.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.