Malé úvahy o problémech kolem nás

Nový komentář k článku "Roční období"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp6: Intenet Finsko
ivan, 9.7.2010 22:54

Dneska ti vezme exekutor to, co si nikdy nezaplatil a nikdy nebylo tvoje a tebe nechá na místě, dřív sebrali soudruzi tebe a nastěhovali se do tvojí postele.

Tu radostnou volnost po práci mě připomíná masakr v Mníšku pod Brdy, kde se konal potlach nepořádaný Socialistickým svazem mládeže. Z Příbrami přijelo mátící komando a pozatýkalo a na místě zmlátilo několik stovek nesvazáků včetně dětí a dokonce i spících lidí ve spacácích, tehdy tam byly i nějací zabití co si pamatuju.
Hodnej Alfík, podej pac!

Riziko půjček? Co si vzpomnám, tak ti soudruh na čestné slovo nic nepůjčil. Hotovostní půjčka do 5000 korun pouze s ručitelem. Účelová nebo stavební půjčka se dvěma ručitelema. Ručitelé půjček nedostávali devizový příslib, tedy měli zákaz vycestovat za trest pomoci jinému. Když někdo ručil někomu za stavební půjčku a ten někdo se nevrátil ze zájezdu, tak nebohý ručitel musel půjčku doplatit, a ze mzdy mu bylo strháváno až do do úrovně jeho životního minima. Splátky platil mnohdy celé roky a do nového domu se většinou stěhoval nějaký zasloužilý soudruh.

Alfe, díky, díky! Nebejt tebe, tak bych na některé radosti socialistického člověka ani nevzpomenul.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.