Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux

Nový komentář k článku "Geometrické vztahy mezi starověkými městy"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp5: ono to je ošetřeno :-)
Neuvedeno, 5.2.2010 8:15

Na sdělení pana Jurase: „Natěžko žije ukřivděnec, který se neustále trýzní myšlenkami na to, kdo všechno mu „ubližuje“ a snaží se to vracet.“
Nedávno jsem viděl takový pořad v televizi, kde ukazovali co věcí lidé na vesnicích skladují na svém pozemku a pravili, že je to taková česká národní povaha mít všechno pro strýčka příhodu. Vy zase říkáte, že jsou to ublíženci. Já bych spíš řekl, že je to stav nejistoty z nedostatku peněz a dělání si jistoty.
O takových těch sběračích, co si myslí, že si vytřídí materiál a ostatní prodají a zavalí tím celý pozemek nemluvim, protože jim zbyde spoustu nevytříděného materiálu a ten pak stále přibývá.
Také nevím, proč zrovna důchodci by měli být ukřivděnci. Prožili už celý svůj aktivní život a tedy něco kladného zaručeně provedli, takže bych řekl, že jsou se svým životem v podstatě spokojeni. Na nějaké zázraky už také nečekají. Do ciziny netouží, protože cestu už by nepřežili, vnoučata mají a těší se z nich. Takže jestli jim něco schází, tak pouze ty mizerné poměry řízení státu ve světě a doma a ta špatná vyhlídka těch mladých do budoucna s tím související. Na mizerné výdělky za socializmu byli zvyklí a nejsou tak nároční, jako dnešní omladina. Takže bych řekl, pane Jurasi, že se mýlíte.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.