Malé úvahy o problémech kolem nás

Nový komentář k článku ""Co - jako?!""

Odpovídáte na příspěvek:

Vadná úvaha, pane Ivane
Vlastimil Čech, 22.12.2009 9:50

No jo, Zvoníku, tak to si zvolil špatnou formu z několika možností. Nejsi společníkem tvého zaměstnavatele a neneseš žádná právní rizika ani možost úpadku a případný pád do dluhů. Ty prodáváš svojí páci za dohodnutou cenu případně za jiné dohodnuté bonusy.
he he he... právě naopak. Pan Zvoník nese osobně všechna risika jeho podnikaděje, svou existencí ručí za jeho dluhy, chybná a zlovolná rozhodnutí, avšak nepodílí se na ziscích.
Neznáte dost případů, kdy zaměstnanci prostě nedostali zaplaceno třeba 3 měsíce, z předchozích platů si objektivně dost našetřit nemohli, byli vyhozeni z bytu, děti někde v sirotčinci atp.?
Podobný případ máme dokonce v rodině...Podnikaděj si odplul snad někam do Prahy, nevydal zápočtové listy, nezaplatil, s nikým kromě vlastní rodiny nekomunikuje... Ti jeho lidé nedostávají ani podporu, kdy to bude řešit soud se zatím neví, RPG zvýšený nájem chce ovšem hned- JINAK!...
Ty demokreatury, které to zavinili je třeba pomalinku škrtit, a přitom řezat a solit!

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.