Pro všechny přemýšlivé lidi

Nový komentář k článku ""Co - jako?!""

Odpovídáte na příspěvek:

Odp10: Kdo je to Majkl?
zvoník, 18.12.2009 10:23

Platí jedno pravidlo:
Vyždímáš-li finančně národ, můžeš požadovat vyšší cenu za své zboží a služby, které národ udržují při životě, protože lidé budou ze zoufalství pracovat za objektivně nižší mzdu.
(Já to vidím u nás v práci: Kdo je někde finančně zavázán nějakými splátkami, náš podnikatel mu neustále vyhrožuje propuštěním, když nebude dělat ještě to a to a tamto.)
Trh má na to ovšem metodu, jak chlácholit tržní národ v pravicovém opojení. Tak proto aby udržel obrat z prodeje, snižuje ceny všeho. Jenže to je jako droga, která pokud je, lidé si říkají - dobře a tleskají politice. Ale dluh skrytě roste... Ostatně je to vidět. Ale až dojde dlužníkovi trpělivost, budeme všichni víte kde? To chci vidět! A můžete to svádět na své levicové nepřátele, když jste vy samí nepřáteli sami sobě právě tou tržní politikou.

To je zase blbý, co Ivane?

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.