Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Nový komentář k článku ""Co - jako?!""

Odpovídáte na příspěvek:

Odp7: DOBRÁ RADA
zvoník, 16.12.2009 9:33

Můj děda byl za 1. republiky učitel a pan řídící na základce. A musím říct, že dost dobrý učitel. Jednou za ním přišla matka jednoho žáka se stížností, že syn ji doma strašně zlobí, odmlouvá a dělá si co chce a dělá jí naschvály, jestli by mu nemohl nějak domluvit, že mu dává plné právo výchovy, protože si s ním už neví rady. Můj děda si ho pozval do ředitelny a začal domlouvat. Když zjistil, že to nepomáhá, nastoupila rákoska. Ale protože kluk byl skutečně vzpurný, přitlačil na ní tak, že se kluk ze strachu z dalšího přitvrzení počůral. Pak teprv byl schopen vyslechnout domluvu. A pak ho také teprv pustil domů. Za několik dnů mu jeho matka přišla poděkovat, jak prý to dokázal, že kluk je doma jako vyměněný, a jestli mu to vydrží, tak že jí z něj udělal nejhodnějšího syna jakého si jenom mohla přát.
Později i v dospělosti stále syn chápal, co pro něj můj děda udělal a zůstali přáteli po celý život než můj děda odešel navěčnost.
Upozorňuji, toto není smyšlené!

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.