Neptejte se co, ale proč

Nový komentář k článku "Cena produktů závislých na reklamě"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp17: Alfons, Tys nám tady chyběl. :-) Je...
ivan, 17.2.2010 23:28

No, pane Čechu teď jsem málem padnul na záda. Jako mladej kluk jsem měl rád holky, lyže, motorky a závody. Vám se na tom zdá být něco divného?
Kdybych byl králíkářem nebo zahrádkářem, tak bych byl organizován ve Svazu zahrádkářů nebo králíkářů, členů svazu národní fronty. Nebo víte o jiné možnosti za totální kontroly státu svých občanů, místo kontroly státu jeho občanama? Přisoudil byste snaze vypěstovat co největšího králíka politické pozadí a spjatost s režimem?
U Zvoníka mě to nepřekvapuje, u Vás ano.
K té vojensé službě. Jako každý odvedenec jsem narukoval k výkonu vojenské služby na povolávací rozkaz vlády a prezidenta,- vrchního velitele branné moci a vojsk, která na svoje občany povolala armády cizích států a umožnila jim pohodlný pobyt po dobu 23 let jejich podporou. Svoje vlastní obyvatelstvo vydala do rukou cizí moci a bránila mu tak v jeho dědičných právech spravovat vlastní stát. Nepodstrkujte mě furt nějakou touhu po penězích nebo majetku, prostě se snažím dělat svojí práci tak, jak na ni stačím, stejně, jako jsem se snažil o slušný výsledek na závodech , je to mou přirozeností. Budete se divit, ale žiju velice skromně, ono to v místě, kde jsou jenom pole a lesy ani jinak nejde i kdybych si to přál. Kde jste vzal, že souhlasím s účastí naší armády v jakýchkoliv misích mimo území státu? Moje pomoc státu by vás nestála nic, pane Čechu, prostě je mě jedno kdo si tu bude orat, nemám totiž skoro žádné národnostní cítění, prostě tu bude někdo po nás, tak jako jsme tady po někom my, a po nich zase někdo jiný. Žádné složitosti. Každé území bylo nejdříve dobyto a dobito vojenskou silou a potom ovládnuto politickou mocí, nikdy se žádné nerozdávalo. Každé je tak velké, jak dlouhý byl klacek jejich předků. Myslíte si, že to bylo jinak?Proč být hrdý na to, že jsme všichni potomci vrahů? Jen si to uvědomit, taková pošetilost.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.