Pro všechny přemýšlivé lidi

Nový komentář k článku "Cena produktů závislých na reklamě"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp8: ÚPLATEK a „úplatek“
., 26.1.2010 23:49

No jediné, co je jasné, je to, že jsi Jurasi „blábola“. Zatímco já tobě ani o tobě nikdy netvrdím že lžeš, ty jsi zde o mně tvrdil že lžu už mnohokrát; bez jakéhokoliv důkazu o tomto svém nelichotivém tvrzení o mně. Jdi se vyspat z té své kocoviny a jdi se také vycpat. :-(
S tvou úrovní nelogických a zmatečných tvrzení nelze diskutovat. A ostatní svícaři stejně si o nás dvou udělají svůj úsudek.

Marné je tvoje házení špíny na někoho druhého, koho neznáš, a který se „provinil“ pouze tím , že s tebou nesouhlasí. Je jasné, že jsi zvyklý své oponenty utloukat a utloukat čepicí, dokud je neutlučeš. Tak si toho užívej dál. :-(

Ať jsi, co jsi, ale diskutér jsi mizerný, když máš tak jednoduchý fádní negativní repertoár diskusních nástrojů. A nezobecňuj, protože systematicky mi jasně a cíleně ze svícařů křivdíš pouze ty. Budeš se muset polepšit, jinak ti budu muset zase na čas dát vale, než tě to přejde.
Já vím, že tvojí odpovědí bude: „Už se těším, až mi to vale dáš “. Tak se těš!

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.