Malé úvahy o problémech kolem nás

Nový komentář k článku "Cena produktů závislých na reklamě"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp5: ÚPLATEK a „úplatek“
Juras, 26.1.2010 8:01

Proč píšeš, že lžu? Vždyť mě vůbec neznáš a nemáš jediný ůvod tady něco psát o spasitelích a vychloubání a tak podobně. Věř si nebo nevěř, ale mou hlavní životní zásadou je neublížit nevinnému člověku. A - to se Ti asi nebude líbit - neublížit ani trochu jedinci, i když by to mohlo zachránit od záhuby tisíc jiných. Neříkám, že se mi to vždy daří (neubližovat), ale snažím se o to. Hlavním kritériem je pocit, jaký může v člověku vyvolat moje činnost - nechtěl bych být příčinou něčího pocitu křivdy.

Nic se jim nestalo... Až budeš čekat hodinu u holiče, přilítne někdo a předběhne tě, budeš říkat: Pohoda, můžu jít na vlak, nikdo stejně nepozná, že nejsu ostříhanej? Tohle zase nevěřím já Tobě. Už vůbec jenom ten nápad, že někoho uplacením holiče předběhneš, hovoří proti tomu. A že to považuješ za normální...

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.