Malé úvahy o problémech kolem nás

Nový komentář k článku "Cena produktů závislých na reklamě"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp16: „Chrámy poražených“ vysvětlení:
ivan, 10.12.2009 2:06

Z toho co jsem ti popsal, tak znám trať přes staré Kohoutovice dolu do Pisárek, tam byla nějaká hospoda a policajti nad ní měli tehdy v modě takovou tu věž co furt chytali. Dále přes Lýskovec....Ale tu jsem nejel, jenom ji znám.

Od lomu se vyjelo do Nových Kohoutovic a po projetí čekárnou retardér se uhnulo napravou ruku na novou silnici kolem rozestavěného sídliště, po pravé ruce. V té spodní mapě není vůbec zakreslena, myslím, že tam byly dráty pro trolejbusy, ale nejsem si jistý. Jelo se na ní taky mistrovství Evropy. Ty fotky vůbec neodpovídají skutečnosti. Zmáčkneš zatáčku u lomu, ještě před N. Kohoutovicema a ukáže se Lískovec, je to nějaký zmatečný. Ale pamatuju, že na startovní věži, na té staré byl u horního okna Plakát s Květou Mašitou jak drží nad hlavou Stříbrnou vázu a Světovou trofej. Veliký nápis ,,Jawa stroje mistrů". Tady není nebo je jiný. Ta část okruhu kolem sídliště, někdo tam říkal na myslivně, tak ta na té mapě ještě není zakreslena. Dole taky byly nějaké zahrady, tam si dederoni stavěli tribuny.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.