Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Nový komentář k článku "Cena produktů závislých na reklamě"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp10: No jo, a proto se učím (VŠ), abych...
Juras, 9.12.2009 22:48

Nechtěl bych, abys to zase nějak vztáhl na sebe (i když na mě tahle poznámka v kombinaci s tvými projevy působí dost paradoxně). Ale nikdo to nemá za sebou, každý má v čem se zlepšovat a jít někam dál. A když má někdo pocit, že už je dokonalý, tak si myslím, že je u něj něco špatně.

A už jenom k tomu boji (oproti původnímu záměru už to bude přímo o tobě) - tady nemá smysl proti někomu bojovat. Bojechtivost si schovej na ten svět venku. Na svíci jsme, myslím, celkem uzavřená skupina, která si navzájem sděluje především své názory. Občas se najde někdo, kdo má potřebu vyvolávat konflikty, ale myslím, že jsou to lidi, kteří mají především problémy sami se sebou a tak nějak doufám, že jim ta nesmyslnost dojde. Proč boj? A o co? Tady přece o nic nejde. Nebo Ti stačí pocit, žes to Jurasimovičovi nandal a máš potom šťastnější život? Znovu Ti říkám, že mi tvoje jedy ani v nejmenším nevadí, je to jenom tvůj problém, že máš potřebu neustále do někoho rýpat. S tím bojem ještě souvisí to, že si myslíš, že seš mým nepřítelem. Kdepak, já tě moc rád nemám, nejseš můj kamarád, ale nepřítelem nejseš. Nechcu proti tobě bojovat ani ti nějak škodit, chcu se k tobě chovat jako ke každému člověku. A kdybys potřeboval pomoct v něčem, v čem bych ti jednoduše mohl pomoct, tak ti rád pomůžu (samozřejmě v určitých mezích - pro kamaráda bych obětoval víc).

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.