Neptejte se co, ale proč

Nový komentář k článku "Cena produktů závislých na reklamě"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp2: Rakousko stručně:
ivan, 2.12.2009 18:31

Nikdy nebyly letadla tak levné jako dneska, ale dříve existovaly neuvěřitelné paradoxy. L 410ka stála z Prahy do Karlových Varů 44 Kčs, tedy byla levnější o dvě koruny než autobus, ale nebylo si ji možné koupit jako individuální dopravu, ale pouze jako organizovaná skupina, takže, cesta přes rychlost letadla trvala dvojnásobek času autobusu. Smysl takovéto dopravy ani její cena a čas mě nikdy nebyl jasný a nikdy nebude. Asi vytěžovák pro tehdejší soudruhy, kteří tuto povinnost neměli, ale ve Varech jim to moc vonělo. Lázně, zábava a kadeřnictví pro paničky a milenky soudruhů bylo v Puppu, tehdejší Moskvě i tehdy dost. Jiný symsl nevidím, dneska abych ušetřil, Zvoníku Alfe a Romantiku, si musím lítat sám, ;-) ale rád.

Samotná gumička do stěrače stála víc než celý stěrač i s ramínkem.

Barevná krytka k blinkru na ČZ 175/ typ 477 byla asi o třetinu dražší než celý blinkr s těsněním, gumičkou a lakovaným ramínkem.

Jo, ceny, ty byly opravdu na svým místě.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.