Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Nový komentář k článku "Není homosexualita skutečně nemoc?"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp: Homosexualita je duševní poruchou z...
santiago, 13.10.2009 16:57

Pokud nikomu neubližují, léčit netřeba. U těch, kteří se chovají násilně, je příčina jiná a (zde možná) vzácnější než u heterosexuálů.

Ty motivy, které popisujete, asi platí, nicméně moje zkušenost je, že „zženštile“ se chová jen většina homosexuálů-mužů. Ale ne všichni.

A po mém soudu je právě potíž, že mezi homosexuály-muži je „žen“ podstatně více, než „mužů“. To bude asi přičinou údajně vysoké promiskuity a toho, že pro heterosexuály je nápadná nebo vůbec viditelná právě tahle část. Protože tato část vystupuje i vůči heterosexuálům agresivně nebo přinejmenším vlezle.

Dále myslím, že na nepochybné jádro „genetických“ homosexuálů se nabaluje podstatná část narušených nebo slabých jedinců, kterým z rozličných důvodů vyhovuje prostředí undergroundové komunity.

Osobně si kolikrát říkám, jestli by nebylo lepší žít s vyrovnaným pohodovým chlapem než s věčně ublíženým roztěkaným uzlíčkem nervů jen proto, že má větší prsa. Jenže je mi to eklhaft - a to na děti kašlu a na Pána Ježíše teprf.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.