Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Nový komentář k článku "Není homosexualita skutečně nemoc?"

Odpovídáte na příspěvek:

Mám nápad. Vyléčíme je. Pošleme na ně...
merlinn, 21.3.2007 3:21

Mám nápad. Vyléčíme je. Pošleme na ně inkvizici, taky trochu chemoterapie by neuškodilo, a pro jistotu přizveme taky nějakýho exorcistu. A na šatech budou nosit nějaký poznávací znamení, jako měli třeba židi za druhý světový, abychom už zdálky poznali ty nečistý stvoření. Naženeme je do kostelů, kde je budeme topit ve svěcený vodě, dokud nepoprosí o nápravu. A když to nepomůže, tak vyměníme svěcenou vodu za sirovodík. Budeme dětem pouštět diapozitivy, kde budou homosexuálové zobrazováni jako největší špína společnosti, rozvraceči, teroristi a bolševici bez srdce, který vám chtěj rozpárat zadek svými přerostlými pyji. Satan je vlastně taky homouš, proto byl uvržen do tý černý díry - to je alegorie jeho nekonečnýho řitního otvoru!
Chacháááááááá, lidi to snad ne. Napsal bych něco moudrýho, ale copak můžu? Kdyby bůh nechtěl aby tu buzny byli, tak tu prostě nebudou. Byli tu vždycky, jsou a budou. Pokud tu chce někdo pomáhat, tak ať začne nejdřív hezky u sebe, u svýho zadku. Utíráte se levou rukou? Tak to jste špatní, potřebujete vysvobození, jděte se léčit, nechte se operovat! Cože? Že jste přišel o pravou ruku ruku při nehodě? Popros o nápravu ty hříšníku!

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.