Pro všechny přemýšlivé lidi

Nový komentář k článku "Není homosexualita skutečně nemoc?"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp2: jsem verici, ale nejsem clenem zadne...
Luky, 13.4.2007 16:40

A v tom je ten problém... Já nikomu nezakazuji, aby si věřil v boha, nebo třeba v ďábla. Je to jeho věc a v dnešní době bychom takové lidi také mohli pronásledovat. Důvod? Křestaňství stálo za tolika válkami (bylo zneužito jako zámiňka), že z jistého úhlu pohledu je zapotřebí jej eliminovat jako nebezpečí pro společnost.

A vůbec - obracet se na boha, když víme, jak se člověk rodí, když dnes víme mnoho věcí, které dříve byly připisovány „božskému zásahu“, „boží moci“ apod. Ale neberu to nikomu, pokud si někdo chce v boha věřit, ať ráčí, ale ať ten, co v něj věří, drží svá ústa na uzdě, neboť on nemá co říkat jinému, jak žít. Jinak - podle posledních statistik 16 % homosexuálů, 15 % věřících v ČR, řekl bych, že menší menšina jsou věřící... Ale to jen na okraj.

A připustíme-li existenci boha, tak právě bůh chtěl, aby takoví lidé žili, aby takoví lidé byli mezi námi, aby tomu tak bylo, protože to tak vytvořil.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.