Malé úvahy o problémech kolem nás

Nový komentář k článku "Není homosexualita skutečně nemoc?"

Odpovídáte na příspěvek:

Můj vlastní názor
Fůča, 26.11.2006 0:07

Takže asi bych začal tím, že si myslím že homosexualita neni nemoc!!!Ale zase sem toho názoru že se dá léčit, ale pouze v tom případě, že ten dotyčný se chce vyléčit!!!Ještě podle mě záleží na tom, jestli má homosexualitu vrozenou a nebo jí získal postupem času....to podle mě hraje taky docela velkou roli.
Tak ještě abych teda přidal svůj názor.Já rozhodně homosexualitu nepodporuju a neuznávám ji.Podle mě sou homosexuálové pouze lidi, kteří neví, co by ještě zkusili.Sou to často lidé závislí na některých zakázaných látkách, lidé s duševní poruchou, a se sklonem k sebevraždám.Neříkám že všichni.Ale je jich myslím většina.A co hlavně.Je málo a možná ještě míň homosexuálů, kteří vydrží se svým partnerem delší dobu.Většinou takovéto vztahy končí po jednom až dvouch měsících.Takže se hodně přenáší pohlavní nemoci, které jsou u homosexuálních párů tak časté.Ještě jeden důvod bych tady měl.Pokud to takhle pude dál, myslím tím rozrůstání homosexuálů, tak se klidně může stát, že začne ubívat lidí na Zemi, a tím se bude lidstvo chýlit k vymření.
Jo a k adopci dětí homosexuálními páry se asi nebudu moc vyjadřovat....prostě s tím zásadně nesouhlasím.Takové dítě bude cílem posměchu a bude psychycky narušeno.Proto říkám NE.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.