Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Nový komentář k článku "Není homosexualita skutečně nemoc?"

Odpovídáte na příspěvek:

Je to vyjímka
romantik, 3.11.2006 11:29

Homosexualita není nemoc, je to odlišnost, je to vyjímka z pravidla. Jistě má nějaké příčiny, pravděpodobně ještě před narozením. Možná, že by homosexuální pár mohl adoptovat dítě, ale domnívám se, že by muselo být už dospělé, vychované heterosexuálními lidmi k heterosexuálním vztahům, a možná by mělo být opačného pohlaví, než homosexuální pár, který ho chce adoptovat. Vycházím z života: Také se někdy přihodí, že babičky už nežijí, zemře nebo odejde matka dítěte a dítě do dospělosti vychová otec s dědečkem ( v opačném případě matka s babičkou). Přesto dítě v pořádku dospěje, chová se normálně heterosexuálně, protože kromě nejbližších osob na něho měli vliv i mnozí jiní lidé ze společnosti.
Zásadní je, že tzv. „jiné“ lidi by většinová společnost neměla týrat. „Jiný“ totiž neškodně odlišný jedinec od většiny není jedinec špatný a „nepoužitelný“, jak si to mnoho mělce uvažujících většinových lidí myslí. Nehledě na to, že každý z nás je více-méně odlišný od ostatních a špatné morální a charakterové vlastnosti jsou daleko horší a pro společnost nebezpečnější, než „vady na kráse nebo na sexuální orientaci.“

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.