Neptejte se co, ale proč

Nový komentář k článku "Není homosexualita skutečně nemoc?"

Odpovídáte na příspěvek:

Rozmarnost nebo vzájemné nepochopení
Simka, 24.5.2006 11:11

Já si myslim,že homosexualita není nemoc spíš bych to nazvala touha poznat něco nového,podle mě lidi už omrzel ten stejný streotyp vyhledávat si jen partnery opačného pohlaví. Můžeme to přirovnat k omáčce,která vám kdysi strašně moc chutnala,že jste ji museli mít skoro pořád až jste se jí přejedly.Je to sice bídné přirovnání přirovnávat lidský vztah k omáčce,ale někdy mi samotné příjde že je tomu opravdu tak!:-(
Ovšem nemyslím si že je tohle jeden z hlavních důvodů proč si lidé vyhledávají osobu stejného pohlaví.Tím pravým důvodem je podle mě neschopnost komunikace!
Muž třeba nedokáže vyhovět potřebám ženy a v několika případech ji ani nerozumí.
Žena naopak není schopna si s mužem o těchto věcech promluvit,protože si myslí,že by ho to nezajímalo nebo se bojí aby ho něčím neurazila.
A tím se podle mě už všechno narušuje a v některých případech si může jak muž,či žena hledat pochopení u stejného typu pohlaví.
Na toto téma je ovšem spousty různých názorů...

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.