Pro všechny přemýšlivé lidi

Nový komentář k článku "Není homosexualita skutečně nemoc?"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp: Nestydím se !
Vladek, 14.3.2006 12:59

Milá „Catya“

Nikdo neříká že homosexuál je psychický postiženou osobou. Často jsou to lidé zvlášť inteligentní, pracovití a jinak by bylo možno vyjmenovat mnohá nej.
Nesnižují je, ale nabízím pomoc.
Slovo normální pochází od slova norma. Každá lidská společnost přijímá normy pro její funkci. Tak například rodina. Mnoho generací dosvědčuje že základem pro společnost je rodina. Myslím tím otec, matka a děti. Jakýkoliv zásah do tohoto schématu, vede přinejmenším k těžšímu životu, až destrukci. Aby lidský rod byl zachován, musí se rodit děti. Jinak by jsme vymřeli. Dva muži, nebo dvě ženy vytvářející svazek, nejsou schopny bez třetí osoby se rozmnožovat. Proto tento svazek nemůže být rovnocenný rodině.
V dnešní době se začíná vytvářet jiná norma. Mnozí si myslí, že přináší lidem svobodu. Že teprve sexuální revoluce přinesla lidem radost ze života.
Tento postoj je však velice krátkozraký. Jeho účinky a výsledky se dají porovnat z účinky drogy. Na počátku je veliká euforie, ale ne už na konci.
Sexualita jako taková, je něco nádherného, v čem je potěšení pro člověka. Protože jsem věřícím v Boha. Věřím že byla stvořená k radosti, potěšení a rozmnožování. Nemíním tím že se má používat jen k rozmnožování. To ne. Obohacuje a je kořením pro vztah dvou lidí. Avšak má své hranice. Těmi je manželství. Pokud s těchto hranic je posunuta jinam, i když navenek působí stejně, svými důsledky ničí.

Vladek

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.