Neptejte se co, ale proč

Nový komentář k článku "Není homosexualita skutečně nemoc?"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp5: Není to nemoc, protože se nedá léčit
ivan, 6.3.2007 21:11

Vladku,Vaše přísěpvky znám a obdivuji vaši znalot bible,je úžasná.Souhlasím s Váma,že homosexualita není nemoc,tak jaký problém? Kdo ho má? To ,že patřím k většině, je pouhou statistickou nahodilostí.Jiný k menšině,taky nahodilost.
Nikoho neobelhávám,mojí vírou je věda,věřím ji.Budu věřit do té doby,dokud bude schopna svoje omyly opravovat,hledat cestu a jednou z odpovědí na otázky bude nevím,nevíme.Nechtěl jsem se namočit do třech temat.Romové,víra a homosexualita.A už je to tady.Představte si ,že by někdo chtěl léčit Vaši víru,nebo národnost, aniž byste ho o to sám požádal.
Nehledě na výsledek! Není lepší přát všem a tedy i sobě kvalitní prožití života, tak jak nám byly rozdány karty? Je něčí pravda větší než pravda někoho jiného?Kdo zná odpovědi.?? Mým Bohem je svoboda.Na Vašeho vám nesahám. Stačí respekt k životu druhého.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.