Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Nový komentář k článku "Logický paradox: Jak jsem se stal rasistou"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp6: To jsem se zase jednou pobavil:) 100x...
zvoník, 13.8.2009 20:56

Ale dyť já se nezlobím...
Ono taky když se člověk motá jen mezi čtyřmi stěnami (myslím samozřeně obrazně o těch teoriích inteligence), tak začíná zákonitě se sarkasmem.
Mě v tom jenom míchá jedno:
- Ten ,,vřed" , že ač lidé povětšinou nadávají a hledají chyby kde a co bylo z vyprávění o bývalé politice horšího, a přesto je dnes opět špatně, tak pořád ti lidé jako berani, pořád a pořád volí ty samé xindly do politiky jako za komoušů. A když už zvolí náhodou jiného xindla, tak vždy zvolí ještě horšího než byl ten minulý, podle toho jak přibývá volebních období! Nikdy nezvolí lepšího! A nejhorší je, že ti, co sem píšou, jsou možná právě takoví a na současném stavu mají svůj stěžejní díl! To mi někdy způsobuje tak hrozný deprese bezmoci cokoli udělat pro zlepšení, že mám chuť udělat něco hodně nerozumného, aby se stav zlepšil. Kdyby se totiž našel někdo, kdo by mi dal záruky alespoň dílčího úspěchu ve svém projektu superzvratu v systému něco zlepšit, klidně sám sebe obětuji k takovému činu, i kdybych z tohoto světa navždy vypadl...
Promiň, nechal jsem se příliš unést...

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.