Pro všechny přemýšlivé lidi

Nový komentář k článku "Logický paradox: Jak jsem se stal rasistou"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp2: Za prvé. Hlavním faktorem IQ není rasa...
merlinn, 11.8.2009 10:16

Už jsem to vysvětlil. Nevím, kde jste vzal, že se „žlutým“ vede v USA tak dobře, dokonce nejlíp! - to je první paradox té vaší stupnice. Druhý je ten, že vlastně potvrzuje, co říkám já - chudoba a vzdělání jde ruku v ruce se socioekonomickou úspěšností ;-) Myslíte špatně, když říkáte, že inteligence je hlavním faktorem úspěšnosti v životě. Když jsem psal, že se inteligence podílí na úspěšnosti dvaceti procenty, nebyl to můj osobní odhad, ale závěr mnoha výzkumů v této oblasti. Ale myslím, že každý sám, když se zamyslí nad tím, kam to dotáhli ti takzvaní šprti od nich ze školy a jestli to jsou právě ti nejúspěšnější lidé v současnosti, musí nakonec dojít k podobným závěrům. Ti nejúspěšnější podnikatelé světa si nevybudovali svá impéria na svém IQ, ale spíš byla základem ona emocionální inteligence.

BTW byly doby, kdy evropské státy, respektive to, co na tomto území v té době existovalo, nedosahovaly ani zdaleka úrovně Afriky a Asie a to po velmi, velmi dlouhou dobu, několikráte delší, než je ta, po kterou Evropa ve vývoji předběhla „třetí svět“. V těch dobách bychom mohli označit za primitivní celý evropský kontinent.

PS: přestaňte vtipkovat ;-)

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.