Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Nový komentář k článku "Jediná dcera"

Odpovídáte na příspěvek:

Žijte dál, máte na světě další úkoly.
., 25.7.2009 15:05

Paní Miládros,
prosím považujte mne za osobu, která s Vámi soucítí, která Vás chce povzbudit.

Moje maminka mi kdysi řekla, že každý člověk, který se narodil, má na světě nějaký úkol, že nikdo není na světě zbytečný, že si mám vážit každého člověka, který se ke mně slušně chová a který mi neubližuje.

Jsou i jiné osudy než Váš:

Některému páru se žádné dítě nenarodí a zůstanou bezdětní. Někomu se narodí dítě těžce postižené a nedožije se ani dospělosti. Některé dítě je méně postižené, některé vystuduje a nesežene práci nebo životního partnera (partnerku). Některé dítě se narodí zdravé, úspěšně získá práci, ožení se, vdá se, a pak najednou uhne z cesty slušného člověka a stane se podvodníkem, zlodějem, násilníkem. Některý velice úspěšný potomek jezdí sebevědomě superrychle superbourákem nebo sebevědomě skáče padákem a pak jednou mikrospánek nebo zamotané padákové šňůry a ...

Sama jistě víte o mnoha dalších variantách života mladých i starších lidí.

Přeji Vám tedy, abyste si zvykla, naučila se znovu vidět na životě i pěkné stránky a hlavně: abyste se naučila být spokojená a radovat se z toho, že Vaše dcera je živa a zdráva a že je schopná samostatného života. To je proti jiným lidským osudům hodnoceno školní známkou „ velmi dobré “.

Přestaňte se trápit. Posílám Vám alespoň smajlíka, jiný větší obrázek Vám pro radost tu vložit nejde. :-)

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.