Pro všechny přemýšlivé lidi

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux

Nový komentář k článku "Jediná dcera"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp4: Pane gokax, pište!!!
zvoník, 27.5.2009 2:21

Samozřejmě slayde, děkuji za doporučení. A jistě máte i pravdu, ale zamyslíme-li se nad tím trochu reálněji, zjistíme, že to co píšete, není praktický život, nýbrž pouhá zábava, oddech a odpočinek, a z této pozice též hodnotíte i to okolí, čili sledujete jen něco jako buřta na konci klacku. Na to, co doporučujete, musí totiž někdo někdy vydělat, a pak si to lze teprve užít! Je to stejné, jako byste místo toho napsal, že když Vám létají pečení holubi do huby, tak to je teda něco!... Ale jak to docílit bez práce, bez úsilí a odříkání v životě, to již nikdo, a ani Vy, neporadíte. Skloubit totiž tyto dvě věci opravdu ČESTNĚ dohromady je pro lidi bez víry jen velmi těžce řešitelná otázka. A z toho vznikají podvody, a ubližování bližním. Tu víru totiž představuje odkaz Cyrila a Metoděje. A absurdum je to, co lidé z toho odkazu udělali a Vy to vidíte na tom obzoru... Je to velmi smutné, ale je to pozitivní v tom, že Vy máte možnost a dar si to uvědomit. Mnoho lidí si to uvědomit vůbec nedokáže. Tedy díky Vám za to, slayde!
Z toho lze usoudit, že vůbec nejde o ten Velehrad...
Já se přiznám. Já s oblibou zase lezu na Říp. A znáte tu pověst o praotci Čechovi? A jak to skutečně bylo? On tam totiž tenkrát vylezl tak trochu z hecu a tak trochu ze sportu. A když se tam pracně vyšplhal, vzaly ho záda a mimo jiné řekl: ,,Teda, to byla štreka..., já už dál fakt nemůžu, strašně mě z toho kopce bolej záda.„ A rozhlédl se do kraje. ,,Eh, a protože tu asi zkejsnu, tak musím říct, že to tu zas tak špatný není. Kdo z vás má podobné problémy jako já, tak zůstaňte také raději se mnou. Vy ostatní zdraví, co ještě můžete jít, jděte ale raději ještě dál hledat lepší kraje“.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.