Neptejte se co, ale proč

Nový komentář k článku "Proč nemáme rádi Romy?"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp3: puvod romu
Zákys, 16.10.2013 17:06

Rómové pocházejí, co ví skoro každý, z Velké Černé. Ale původně jako my všichni pocházejí až z Afriky, z Odulvajské rokle.
https://www.google.cz/search?q=olduvajsk%C3%A1+rokle&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=BKVeUtKcE-fE4gTau4DoBA&ved=0CC0QsAQ&biw=1676&bih=740
Tam mezi Kráterem Ngorongoro a parkem Serengeti je takové údolí (ta rokle) kde se vyskytuje ještě dnes obrovské množství vší. A ty vši těm našim společným předkům(Bantuové, cikáni, běloši, žlutoši, rudoši, a různí pitékové... atd.) nalezly do vlasů a svědily a svědily. Neustálé drbání předními běhy vedlo u našich předků posléze ke vztyčenému postoji a od té doby nám zůstalo chození po zadních bězích. Jen samicím narostla místo velkých hýždí která se výrazně zmenšila a odbarvila prsa, aby jejich samci neztratili stopu. A my se mohli dál v neztenčenééé míře snadno pářit a množit a naplnit Zemi.
A ve vesmíru nejsme sami. Na Marsu proběhl také podobný proces. Jenom těm samicím narostla prsa na zádech. Moc estetické to není. Ale zase to „vzrušo“ při tančení klasických tanců.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.