Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Nový komentář k článku "Proč nemáme rádi Romy?"

Odpovídáte na příspěvek:

Proč nemám rád rasisty
quark, 24.10.2008 18:06

Rasisty nemám rád,především pro jejich nízkou sociální inteligenci. Celý text je pouze snůška rasistické žvanivosti s nedostatkem solidní argumentace. Především lidé se nedělí na rasy,to je slovník nacistické ideologie,která má na svědomí vyvraždění miliónu lidí. Dávat do souvislosti inteligenci nějakého etnika, třeba romského s inteligencí je stupidní argument, který usvědčuje autora tohoto názoru z nízké inteligence, jehož myšlení se pohybuje kdesi v suterénu lidskosti.

Společnost, která dopřává sluchu a beztrestně dovolí šířit podobné rasistické tendenční pamflety, které ostrakizují nějaké etnikum, je společností kde vládne ,,metafašistická metastáze,, rakovinového bujení rasismu a nenávisti k odlišným etnickým skupinám a není demokracií,ale quasidemokracií.
Většinová společnost i jednotlivci, kteří buď z důvodů nízké sociální inteligence a nebo, protože si léčí svou nejistotu,strach , obavy z budoucnosti a jsou vnitřně rozkolísaní, svou frustraci a nenávist směřují k nejslabšímu článku společnosti,v české kotlině jsou to Romové.V Německu dvacátých a třicátých let minulého století to byli Židé.Stále stejný scénář,vulgarita většinového mínění s pseudovědeckými názory o ,,vyšší inteligenci nadřazené rasy,, a ostrakizaci ,,nepřizpůsobivého méněceného etnika s nízkou inteligencí.
Argument o nepřizpůsobivosti a nemožnosti asimilace romského etnika s většinovým,je lež jako věž a rasistický žvást.
Čěští Romové,kteří se v českých zemích usadili zhruba od XIV.století byli dávno zžiti,čili asimilováni, po nástupu kreatury Hitlera, jeho pohrobci, jak vidno,když si pročítám některé komentáře i rasistický plkanec s názvem,, Proč nemáte rádi Romy? stále žijí a beztrestně šíří své rasitické názory(zatím ,,pouze,, virtuálním prostorem) skončili jako oběť genocidní politiky nacistického režimu v koncentračních vyhlazovacých táborech pro ,, méněcenné a nepřizpůsobivé rasy,,

To je zhruba řečeno,přečtěte si, co to byly Norimberské zákony v nacistickém Německu,které napřed znemožnily Židům společenský,politický a kulturní život a nakonec je zahnaly do plynových komor ve vyhlazovacích táborech, srovnejte svůj slovník,svou argumentaci,která čerpá ze stejného ideologického nacistického ,,světonázoru,, zjistíte,že na počátku jsou jalové kecy o ,,nízké inteligenci,, a nemožnosti soužití většinové společnosti s odlišnou etnickou menšinou a na konci je genocida a šok většinové společnosti, jak mohla dopustit zvěrstva a vládu svěřit deprivantům a kreuturám, kteří svou ideologii zvrácenosti opírali o teorie ,,nadřazené rasy,,

Němci se s nacistickým dědictví a ideologií rasové nenávisti vyrovnávají dodnes. V české kotlině se ovšem rasismus šíří beztrestně,šedesát let po porážce nacistického režimu v takzvané demokracii,kde ,,křesťanský demokrat,, a předseda parlamentní strany, zastávající úřad místopředsedy vlády je mluvčím a garantem těchto nálad a ideologie nenávisti.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.