Neptejte se co, ale proč

Nový komentář k článku "Esperanto"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp18: osvěta
Zákys, 16.8.2013 11:56

Já jsem Libeňské gymnázium neuvedl jako něco hvězdného. Na to nemám vzdělání!!! Ale co vím, tak toto gymnázium při zjišťování úrovně vzdělání v Česku skončilo mezi středními školami bezkonkurenčně na prvním místě. Je to soukromé gymnázium, a to vy můžete!!! Většinou soukromé školy jsou zhůvěřilostí toho, co tak oslavujete. Nechají si zaplatit 92% státního příspěvku, který dostávají státní školy a ještě vybírají poplatek od rodičů. Poplatek, tedy školné, který komunisté zrušili ihned po převratu v roce 1948. Ale k věci. Je pro bohaté rodiče. Školné jak si můžete přečíst je vysoké(myslím 60 000Kč). Žádná demokracie. Tvrdá prkenice. Berou tam dítka, která musí mít průměr 1.00!!! A mladý Klaus, to je ředitel, nemá jen bohaté sponzory (ČEZ, Kelner...), ale také kantory, které si může dovolit (nijak horentně) zaplatit. Studuje a nechává se inspirovat anglickým školstvím. Ten úspěch je tvrdě zasloužený.
Tak si ten sokolský pozdrav nechte na setkání s kamarády. Tady vypadáte opět jako člověk, který si roli být bastardem vybral jako povolání.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.