Pro všechny přemýšlivé lidi

Nový komentář k článku "Esperanto"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp16: osvěta
Zákys, 16.8.2013 0:16

Aspoň nastalo něco pozitivního. Stud je značný civilizační pokrok proti okázalosti opic.
A koule (3kg) se nepokládá na klíční kost, ale drží se v košíčku prstů a opírá se o spodní část čelisti. Kdo vás to na té škole pro boha učil? A vrh koulí je jednou z disciplin, které se na škole učí. Hod oštěpem, nebo diskem ne. Za to třeba skok vysoký ano. K vůli vám jsem nahlédl do rámcových vzdělávacích programů soukromého gymnázia „Pork“ (tak se prý říká učebním plánům): http://www.porg.cz/cz/ucebni-plan/hlavni-clanky/ucebni-plan-liben
abych nevařil z vody a podíval se, jak to na dnešní škole vypadá. Nic moc jiného(Tv).
Ve škole se žáci/studenti učí. Nevšimla jste si toho, že češtinářka když vám zadávala čtvrtletní slohovou práci, že vás celou dobu vedla k tomu, aby jste psali jako Vančura, ale to že se vám to nedaří brala jako samozřejmost, ale to co jste vytvořili oceňovala také „cenami“ 1-5. Co vám to dělalo s klíční kostí? Některé nepustila do dalšího ročníku(pardon, to bývalo, když ještě nic nefungovalo) nebo k maturitě.
Ale já ve svém příspěvku nepsal o školním vyučování sportu v hodinách Tv. Kdežto vy píšete o mindrácích které jste si jak to obyčejně bývá, vytrucovala sama. Jak je možné že jste tak mimo obsahovou stránku mé poznámky?
O škole však odmítám diskutovat. Ani sdělovat postoje k jednotlivým předmětům.
Když však končím, tak se na něco ještě podívejte. Je tam toho k dívání, posuzování, učení se!!!, velice moc... I když „starého vola, novým kouskům nenaučíš.“
http://clanky.rvp.cz/clanek/o/g/9727/VIRTUALNI-HOSPITACE---TELESNA-VYCHOVA-CVICENI-NA-STANOVISTICH.html/
Nato jsem narazil při mých potulkách po internetu.
Nato jsem narazil při mých potulkách po internetu.
Máte periferní vidění? Ne? Tak to vás měla naučit právě v košíkové , když ne ZŠ, tak na stření škole ta kantorka. Pokud vás to i proti vaší vůli nenaučila, nic neuměla.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.