Neptejte se co, ale proč

Nový komentář k článku "Děti - smysl života?"

Odpovídáte na příspěvek:

jen mě tak napadlo...
Eva, 19.1.2008 18:29

Polobotko, i když jste napsala až v závěru, že děti nemáte, poznala jsem to po přečtení prvních vašich vět. Vy nevíte, jestli jsou děti smyslem našeho života? Jaké bylo Vaše dětství?Nevzpomínáte si? Nebyla jse i Vy tím krásným a hlavním smyslem života svých rodičů?Já říkám otevřeně, ano, mé děti jsou mým smyslem života, ale „nic se nemá přehánět“. Potřebují i svou volnost, prosazovat se a ne jen plnit sny svých rodičů. Je to indiskrétní dotaz, nemusíte odpovídat, kolik je Vám let? děti plánujete nejdřív za 5 let. Hádám, že Vám v tu dobu bude lehce(2-3 roky) přes 30 let. Byla tady zajímavá diskuse, jestli budou z mužů jen dárci. Přeji Vám, aby Vás nepotkal „ osud“ nezadaných žen po třicítce.
Neodsuzujte svou kolegyni. I když vím, že někdy je otravné poslouchat, jak jiné děti jsou ty nejlepší, nejkrásnější, nejchytřejší...zkrátka nej. Znám to. Také jsem měla takovou kolegyni. A když jsem se poprvé setkala s jejím Supermanem, zjistila jsem, že je to rozmazlený, neposlušný a nevychovaný spratek, který si všecho vyvztekal.
A ještě jedna, ne nepodstatná, poznámka. Vychovávat děti není žádná sranda, jak pro děti, tak i pro rodiče ;-):-)

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.