Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Nový komentář k článku "Moravskoslezská republika"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp: Pokrytecké žvásty
Goran, 25.1.2009 20:54

Smát se na začátku partie je trošku předčasné! O to horší je, když někdo ze zoufalství používá osobní informace o dané osobě.
Nevím kde pisatel článku „Pokrytecké žvásty“ vzal, že autor článku žije v Kladně, ale přinejmenším je pokrytectví uvádět tuto informaci, jestliže si ji dotyčný dokonce nevymyslel!
Když už mluvit o histotii, tak pravdivě! Prvním státem na našem území totiž byla právě Velkomoravská říše, chcete-li Velká Morava. Z Velké Moravy potom rozšířili Moravští věrozvěsti Cyril a Metoděj písmo Hlaholici, která se později přetransformovala v 9.stol. na Cyrilici (cyrilice se dnes používá pro zápis 6 slovanských jazyků). Teprve až v 10.stol. došlo k rozpadu říše, která byla pokořena Franky, kteří využili „české zrady“.
Až po nástupu velkých feudálních pánů, kteří plivali povýšeně na Čechy, Moravany, Slezany a udělali z nich později Němce se češi uměli teprve opravdu projevit.
Ani si neuvědomujete, že si řežete větev pod prdelí! Jen jste ukázal, že vy sám se považujete za Čecha a samotného Moraviana za Moravana - dal jste mu tím tedy nevědomky za pravdu. Díky, že nás utvrzujete v naší Moravské pra;-)

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.