Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux

Nový komentář k článku "Děti, jejich minulost a budoucnost"

Odpovídáte na příspěvek:

Máte řešení?
Kelt, 8.6.2007 8:22

1) Máme tři děti a musím říci, že jsme si děti pořídili, protože jsme děti chtěli, protože děti jsou to, co tu po nás jediné zůstane, až my tu nebudem a na nějaké úvahy o sociálních dávkách jsme neměli ani myšlenky.

2) Považuji za naprosto správné, že rodiče a stát dítě vzdělávají a vychovávají a pak, když usoudí, že už jsou schopní se uživit sami, tak jim dají šanci, prostor a rozlet. Nebo snad chcete vodit děti za ručičku celý život? A stály by o to vůbec?

3) Proč si myslíte, že by všechny děti skončily v náručí drogových dealerů a pasáků? Ačkoliv nezastírám, že drogy jsou velkým problémem naší civilizace, přesto si nemyslím, že by mu propadla většina populace.

4) V každé generaci se rodiče obávali o osud svých dětí a strachovali se, co je v tom temném a divokém světě čeká. A děti to zvládly. Některé s menšími, jiné s většími šrámy, ale zvládly to a předaly to dál. A tak bych se o osud našich dětí příliš neobával. Předejme jim to nejlepší, co je v nás, naučme je, co je dobré a od čeho ruce pryč a důvěřujme jim, Zvládnou to...

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.