Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Nový komentář k článku "Evoluce versus stvoření"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp6: Tak trochu k tématu evoluce-revoluce...
Jimmy, 31.5.2007 13:54

O to nejde, ale argumentovat v jakékoliv věci naprosto zjevnou lží je hodně kontraproduktivní, protože ji ihned prokoukne skoro každý a pak zavrhne jako nepravdivé i ostatní argumenty. Osobně proti rozumné ochraně přírody nic nemám (moc se „bavím“ když čtu, že Němečtí zelení prosadili jako ochranu přírody uhelné elektrárny místo atomových), ale pokud mě někdo bude argumentovat, že nebudu-li třídit papír, bude v Brně moře, tak je jasné že nemá smysl toho kdo to tvrdí poslouchat dál, protože z něj budou padat asi stejné perly jako z ministryně Kuchtové (jako ta, že při přechodu na jadernou energii by jen pro ČR bylo potřeba 5000 Temelínů ! ) a ten přesvědčovatel dosáhne přesného opaku než chtěl.

A co se týká globálního oteplování. Je zajímavé, že dle posledních měření se otepluje i Mars. Že by emise ze Země zasahovali až tak daleko ? ;-)

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.