Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Komentáře k článku

26.5.2007 21:12

Záhadná Anička

romantik

Zdá se mi, že informace médií o záhadné Aničce jsou poněkud zmatené, že postrádají logiku a odborný kriminalistický přístup.
Věřím, že Anička skutečně existovala a snad ještě existuje.
Hypotézy: Narodila se, protože to její rodiče chtěli, protože matka si nesměla nechat udělat umělé přerušení těhotenství, protože k donošení dítěte ji donutil otec dítěte. Nebyla zapsána na matričním úřadě do knihy narozených, protože tomu něco nebo někdo zabránil. Anička mohla být počata incestně, tj. její otec může být současně jejím dědečkem, nebo je to bratr její matky, nebo se narodila nezletilé matce. Anička může být něčí nemanželskou dcerou a její výživné bylo tou osobou pěstounkám Aničky vypláceno za slib mlčenlivosti o ní. A. může být dcerou mezinárodně hledaného zločince, může být dítětem uneseným, může být dítětem odloženým. Při porodu Aničky mohl odborně soukromě a tajně za úplatu asistovat lékař, kterému dosud záleží na utajení. A. může být dítě porozené na zakázku a určené k „prodeji“ po dosažení např. 18 ti let věku.
Anna má možná nějakou skrytou vrozenou vadu ( hermafrodit ?) nebo jizvu po násilném činu, za který by mohl někdo neznámý být potrestán, nebo má nějakou výjimečnou vlastnost a schopnost.
Informaci vedoucí k jejímu nalezení mohou dát muži: nevlastní otec, nevlastní bratři Jakub a Ondřej, neznámý muž s nímž dosud bydlela. Hlavní motivací k jejímu utajení jsou peníze.
Pravděpodobně je ukryta v podobné „díře“ (možná ve stejné), jako Ondřej.

Sekta
Tři kroky do tmy, 27.5.2007 9:30

Nemám nejmenší Ahnung, kdo je Anička, či zda vůbec exist(uje/ovala). Nicméně celá ta kauza odhaluje nesmírně dlouhé prsty křesťanské sekty. Pravděpodobně má tato sekta na výplatní pásce část brněnského zastupitelstva i orgánů činných v trestním řízení. Nakolik je do toho zapleten Patočka, také netuším. Jak ho znám, nejspíše v celé kauze figuruje hlavně jeho falus. Rozhodně se nechám překvapit konečným výsledkem policejního vyšetřování.

Odp: Sekta
Jana, 27.5.2007 10:32

Myslím, že vysvětlení se sektou je docela přijatelné. Snad se potvrdí, že Anička nikdy neexistovala. Měla být novou identinou pro Škrlovou. U soudu prý děvče zahrála jedna z dcer brněnského herce S. Patočku znám dost málo, mluvila jsem s ním všehovšudy jedou a to tak před sto lety, ale myslím, že je v tom nevinně. Prostě jim skočil na špek, holkám. Možná se pletu, v lidech se člověk těžko vyzná. A co s tím má co dělat Patočkův, ehm, orgán? To už nechápu vůbec a připadá mi to jako zbytečné urážení jeho osoby.

Odp2: Sekta
Tři kroky do tmy, 27.5.2007 13:45

Stačí se na Patočku trochu pozeptat lidí, kteří ho znají. Pomoc Mauerovým určitě neposkytl jen tak, byla v tom jistá protislužba. V tomto ohledu Patočka nikdy nezahálel. Ostatně, velmi dobře se mu daří prodat u ženských svůj studentský ksichtík. Já sám jsem s Patočkou mluvil jen jednou, byl u toho i Beránek. Ale plácali jsme o naprostých hloupostech - o Temelínu například. Beránka jsem moc nepotěšil. :-)

Odp3: Sekta
Jana, 27.5.2007 18:27

Tak Beránek, ten mi byl vyloženě sympatický. Alespoň před těmi sto lety. Moc chytrej chlap a ještě k tomu dobře vypadal.

Odp: Sekta
Saw, 29.5.2007 0:47

Rozum nebere jak je možný, že se dvě různý ženský můžou oficiálně vydávat za 13 letou holku a projde to i u soudu. A ještě zábavnější bude motiv toho všeho. Zaslechl jsem něco o tvoření Božské bytosti, takhle dokáže potlačit racionalitu jen náboženství...

Odp2: Sekta
romantik, 29.5.2007 13:27

Sawe, to je proto, protože jednaly mezi sebou většinou pouze ženy, a to „ standardně “ to jest podle obvyklých verbálních a nonverbálních komunikačních zvyklostí, hodně „komunikovaly“ a málo přemýšlely. Podvodnice vždy působí velmi přesvědčivě, obzvláště když mají za sebou studium speciální a sociální psychologie, když mají herecký výcvik a talent. Slušní lidé, bez výcviku v sociální psychologii, naproti tomu v dnešní době působi na „standardní většinu lidí“ nestandardně, podezřele, tudíž jsou často odmítáni.

Jednání je v dnešní době většinou lidí akceptováno pouze tehdy, když je jakýmsi teatrálním výstupem zahrnujícím hodně řečnění, objímání, úsměvů, plané gestikulace a obecně pozitivně přijímaných frází..

Odp3: Sekta
Saw, 29.5.2007 14:45

No talent rozhodně mít musely, ale věkový rozdíl 19 let je docela dost :-)

Myslím, že vysvětlení se sektou je...
Jana, 27.5.2007 10:29

Myslím, že vysvětlení se sektou je docela přijatelné. Snad se potvrdí, že Anička nikdy neexistovala. Měla být novou identinou pro Škrlovou. U soudu prý děvče zahrála jedna z dcer brněnského herce S. Patočku znám dost málo, mluvila jsem s ním všehovšudy jedou a to tak před sto lety, ale myslím, že je v tom nevinně. Prostě jim skočil na špek, holkám. Možná se pletu, v lidech se člověk těžko vyzná. A co s tím má co dělat Patočkův, ehm, orgán? To už nechápu vůbec a připadá mi to jako urážení jeho osoby.

Odp: Myslím, že vysvětlení se sektou je...
Jana, 27.5.2007 10:32

Pardon, zapomněla jsem napojit, prosím, ignorujte.

Moc se tom už nevyznám, ale našel jsem...
sneczech, 27.5.2007 23:19

Moc se tom už nevyznám, ale našel jsem i postoj na který nechávám odkaz níže. Ne že bych tomu úplně věřil, ale něco z toho se tváří celkem rozumně...
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2007052301

Me uz v tomhle pripadu neprekvapi vubec...
tony, 29.5.2007 13:02

Me uz v tomhle pripadu neprekvapi vubec nic. treba je ta Anicka jenom duch :-)

Domnívám se...
romantik, 29.5.2007 13:31

..., že Anička duch není, když o ní vědí bývalí sousedi i oba nevlastní bratři. „Ducha“ z ní chce někdo udělat, aby se po ní nepátralo, a protože něco důležitého do děvče ví nebo znamená.

telenovela
Kelt, 30.5.2007 10:00

Mě celá ta story připadá jako telenovela v přímém přenosu :-):-) jen zjistit, kdo jí režíruje a kdo napsal scénář (mimochodem, dost mizerný scénář). :-)

Odp: telenovela
Juras, 30.5.2007 10:45

Přesně! Zaměstnat ovce.

Odp: telenovela
Saw, 30.5.2007 12:56

Někdo se snaží očernit nevinnou křesťanskou sektu, jejíž členové zavírají děti do komory, tak to je :-)

Jádro pudla
Tři kroky do tmy, 5.6.2007 14:22

Celý ten příběh bude neskutečně zamotaný. Ale to nic nemění na podstatě problému, na který se pomalu ale jistě začíná zapomínat. A tím je týrání sedmiletého dítěte. Bez ohledu na počet zainteresovaných osob a jejich členství v čemkoliv, týrání toho chlapce zůstává.

Odp: Jádro pudla
Saw, 5.6.2007 17:30

Přesně tak, na to se zapomíná... A musí se nechat že už zveřejnění těch záběrů a totožnosti týraného je krajně neetické.

Odp2: Jádro pudla
ivan, 5.6.2007 20:17

To je fakt,kdyby byl pachatelem týrání,tak by jeho totožnost a data byla chráněna zákonem.

Je to divné
Geo, 29.6.2007 22:09

Celé to postrádá logiku .1.Vysvětlením by bylo kdyby Anička skutečně existovala a podlehla praktikám co v Kouřimi panovaly. Když se provalil první případ ,celé divadlo udělali, aby zakryli další zločiny na dětech. Protože nevědí co vše se provalilo , snaží se vyšetřování odvést jinam . 2. Vysvětlení -Škrlová patří na psychiatrii.

Máte k článku co říct? Máte názor? Je jedno, že článek nevyšel dneska, téma je aktuální stále! Váš komentář se nám zobrazí, tak napište!

Přidat nový komentář

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

Nahoru