Pro všechny přemýšlivé lidi

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux

Nový komentář k článku "Psi jako náhražka"

Odpovídáte na příspěvek:

Donár
%, 10.2.2013 23:37

Pes Donár, německý ovčák, byl odrostlejším štěnětem, když si ho strojvůdce ČD pořídil do rodiny. Babička denně na balkoně krmila Donára i čtyřletou vnučku Hanku hustou krupičnou kaší a stejnou lžící. Pes rostl a Hanka také. Donár však dospěl dříve než Hanka. A pak dostal od páníčka výcvik policejního psa. A začli se ho všichni bát. Donár proháněl slepice, děti i sousedky nesoucí usušené prádlo přes dvůr činžovního domu. Všechno, co mělo nohy, před ním prchalo pod kurníky nebo za dveře činžáku.

Jednou, po úspěšném léčení místním zvěrolékařem, z Donára u nich doma v kuchyni vylezla několikametrová tasemnice. Jednou si doma Donár spletl svou paničku s cizí paničkou, a kousl ji ve tmě v předsíni do jejího kyprého pozadí. Tím však „džbán trpělivosti“ páníčka přetekl a nechal Donára utratit.

A já se domnívám, že by zde na Svíci byl ten Donár občas potřeba, aby také někoho prohnal nebo se mu zahryznul do zadní partie. Co říkáte ? ( -: )

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.