Neptejte se co, ale proč

Nový komentář k článku "Zamyšlení nad pojmem demokracie"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp6: Vláda lůzy!
merlinn, 20.3.2007 1:02

Špatně jste mě pochopil. Myslel jsem to tak, že o tom nebudou rozhodovat ani politici. Kdyby to bylo nevyhnutelné a ten radar by tu potřebovali, tak tu prostě bude stát, protože jsou bigest and the best. A přímé rozhodování lůzy by se mi vůbec nelíbilo, protože by to bylo stejně zmedializované. V telce by vystoupilo pár slavných osobností, posvětil by to Kája Gott, a bylo by vymalováno. Tady bych jenom sázel na zdravej českej rozum, kterej je mimochodem v rozporu s tím americkým, a snad by se nenechali lidi zblbnout. Ale raději bych to neriskoval a nechal to na odbornících.

Moji skutečnost z 11. září? Mno, myslim, že jsem zrovna objedval, bylo to v Teplicích, okolo 12té hodiny. Když tu najednou si ke mě přisedl... Ále to asi slyšet nechcete :) Pokud jde o ten americkej podvrh s teroristickým útokem na WTC a jiné události s tím související, tak o tom se už diskutuje léta. Důkazů je mnoho a nechci je tu rozebírat. Třeba na této adrese je pár dokumentárních filmů http://www.freewebs.com/paprsek/911.htm nebo zde se tím také zabývají http://911.yweb.sk/. Pak je tu také diskuze právě zde :) http://www.svice.cz/clanek366-Nejasnosti-kolem-11-9-2001

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.