Malé úvahy o problémech kolem nás

Nový komentář k článku "Zamyšlení nad pojmem demokracie"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp: Nesourodost
Bambus, 26.1.2007 10:32

S tou demokratickou vládou jste mě dostal :) Abych řekl pravdu, vůbec bych se nedivil, kdyby to byl záměr - nazvat to vládou nad lidovládou. Jako všude jinde, i u nás byl koncept vlády vyvinut svobodnými zednáři. TGM, Beneš, Havel, Zeman - to jsou všechno oni. A na hrobu George Washingtona je napsáno „GW - freemason, and the first president“.
Skoro bych řekl, že neexistuje země ušetřená aktivity těchto státotvorných živlů, a proto by mě nepřekvapilo, kdyby se nám tenhle okultní spolek (okult od slova „skryté“) smál do xichtu s tím, jak sme blbí. Protože podobné „překlepy“ se objevují častěji: Např. California Criminal Justice (aka Kalifornská kriminální spravedlnost). Georgie Bushů si oblíbil heslo [wór on tera] (aka válka s planetou Zemí/terorem). A asi nejlepší překlep mají na znaku Libérie (aka pobřeží otroků) „Love of liberty brought us here“ - a pod tím plachetnice přijíždí ke břehu. Ha ha :-)
http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Coat_of_arms_of_Liberia.png

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.