Neptejte se co, ale proč

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux

Nový komentář k článku "Míří světový četník k totalitní světovládě?"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp3: Odpovědi na zvídavé otázky
Mirek, 21.4.2008 8:30

Pozorně jsem pročetl celý obsáhlý příspěvek.
Věnoval jste mu hodně času, což oceňuji.
Vytrhnout fakta z celkovych souvislostí, je skvělou komunistickou taktikou.
Nezbývá než položit principiální otázky:

1. Byl podle Vás Miloševič hodným tatíkem milovaných jugoslávských národů, které někdo (cizi spiklenec nebo nejlepe štvavé centrum financované ze zámoří vyprovokovalo k válce)?

2. Z Vašeho výkladu by jeden mohl nabýt dojmu, že snad srbové dokonce válku vyhráli ??? Přesně tak, jak to líčíte Vy, to dodnes chápe řada srbů.

3. Albanie léta trpěla pod svým vlastním diktátorem. Do válek na Balkáně se nezapojila, ani ekonomicky nemohla. Kosované mají také právo na seberurčení (ať už jsou jakékoliv národnosti a vyznání). Nebo snad mají podle Vás muslimští Kosované odejít do Albánie ??

4. Generálové v Pentagonu podléhají kontrole demokratického státu (parlamentu, vlády) nikoliv politbyra a navíc se na rozdíl od těch ruských střídají pomerně často. Momentálně mají USA zbrojní převahu, a přesto ji nepoužívají ke světovládě (i když Vy se bez bipolárního vidění světa nedokažete obejít).

5. Co měl po nástupu třetí Říše třeba Henry Ford podle Vás dělat, přestěhovat továrnu z Kolína i s dělníky??? On si přeci pro tu medaili nejel. Pletete sem Goebelsovu propagandu. Udelit medaili cizinci, který o ni nestál, bylo přeci klasickým propagandistickým trikem, aby se zdálo, že i zatím neutrální cizina je s „nami“ (rozumej s nimi). Nacisté přeci ty továrny efektivně zabrali a dosadili do nich vlastní šéfy, ať už to „právně“ proběhlo jakkoliv. Nebo snad myslíte vážně, že v letecch 1939 až 1945 dotčené americké podniky na svých valných hromadách probíraly i výroční zprávy německých filiálek. Jako ve smyslu tak to máme x tanků a y náklaďáků pro nacisty kontra Z strojů pro amíky a anglány???

Vaše příspěvky, způsob uvažování, práce s fakty, vytrhování „amerických“ chyb a omylů z celkového kontextu, bipolární vidění světa, křečovité hledání „světovládných tendencí a snah“ i v demokratických státech, jejichž vladní garnitury se demokraticky obměňují po volbách, tomu všemu už chybí jen ten „americký“ brouk.

Pane, vždyť Vy jste myšlením ten nejzarytější komunista !!! Zamyslete se nad sebou, co vlastně chcete. Kde je cesta kupredu? Sdělte nám konečně něco POSITIVNÍHO ???

Když jsou pro Vás Amerika, Nato, atd. takovým zdrojem zla, kde jsou podle Vás „ti hodní“, demokratičtí a bezelstní zachránci světa. Že by Brežněv, Mao, Fidel, Milosevic nebo batuska Putin???

Poucte nas, at se definitvne znemoznite.

Už nemám sílu té záplavě blbosti z Vašich příspěvků vzdorovat. Vždyť Vy překroutíte každý fakt, který se Vám dostane do rukou. Mohou snad amicí, angláni a francouzi a další spojenci za to, že s nimi němci v závěru války nebojovali do posledního dechu jako s rusy? Nacisté se dopustili na východě obrovských zverstev, možná i proto se rusů obávali více než zapadních spojenců a vzdávali se raději jim než rusům. Ale za to přeci západní spojenci nemohou!!

P.S. Meli jsme kdysi v dolni snemovne komunistickeho, secteleho a velmi vymluvneho poslance s ponekud krivymi usty. Tusim, ze ted jezdi za EUR obstastnovat svymi vyroky parlament evropsky. Co do prekrucovani faktu si s nim vubec nezadate.

Kdyz jsem pred casem nahodou zabrousil na svici, byl jsem nadsen. Zajimave clanky. Zacal jsem sledovat diskuse a postupne na mne pada deprese. Prispevky jsou doslova zahlceny (ve vetsine) frustrovanymi chudacky, kterym porad nekdo ublizuje a maji uzasnou schopnost videt vsude „konspiraci, zleho stvace co nas ci svet chce ovladnout“.

Vrcholem vseho jsou Vase prispevky. Prekonava je snad uz jen teorie o tom, ze araby, kteri to napalili do WTC si vlastne najali americane sami, aby meli zaminku, atd. No proste jedna blbost za druhou a na druhou.

Dalsí větev diskusi tvoří prpagatoři nejrůznejších náboženství. Jejich doba už taky skončila, ale jejich kraviny si tu čteme pořád dokola.

Lidi zlatý, tak už konečně žijte, myslete a jednejte SVOBODNĚ a nehledejte všude AMERiCKYHO BROUKA.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.