Pro všechny přemýšlivé lidi

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux

Nový komentář k článku "Míří světový četník k totalitní světovládě?"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp6: 9/11
Bambus, 14.12.2006 17:27

četl jsem o tej oceli co použili při stavbě WTC, že to prej byla nějaká superdrahá a superodolná slitina co vyrábí jediná společnost na světě. Když to spadlo, tak ta firma podala snad 20 žalob na všechny zůčastněné vyšetřovací komise a vyšetřovatele, protože do teď nevěří, že by WTC položil obyčejnej požár. Ostatně WTC je jediná ocelová budova na světě, která oficiálně zkolabovala požárem. Nic podobného se nikdy a nikde nestalo. Když tohle chtěli oceláři dokázat, tak je americká vláda ani nepustila k traverzám, co ze země vytáhli. Takže jaksi nebylo na čem dokazovat a všechny soudy prohráli.

Chtěl bych říct jenom jedno. Bush senior měl 11. září 1991 proslov, ve kterém oznámil nástup nového světového řádu. Shodou náhod Bushovic děda Prescott financoval Hitlera, a ten měl taky plnou hubu keců o novém světovém řádu. Když pominu maličkost, jako že Al Kaidu s Bushovic kamarádem v čele založila a vycvičila CIA, tak si taky vzpomínám na to, že Hitler se nebál spálit Reichstag jen aby měl argumenty pro svůj nástup k moci.

Tak nějak sem chtěl říct, že já konspiraci nepovažuju za teorii, ale za fakt. Věděli jste třeba, že většina dokumentace k bankrotu Enronu v onen osudný den shořela v troskách? Jsou to konspirátoři, a jsou to náckové. Ten jejich povedenej Patriot Act - alias legislativní reakce na 9/11 - prakticky zrušil minimálně 4 články americké ústavy; ty které zakazují „zneužití moci“. Dneska stačí, když amíka z 20. generace označí za teroristu, a good bye civil rights.

Zkrátka na USA bychom si měli začít dávat bacha, protože jsou to nejmocnější hamburgrožrouti na světě. Škoda že Sovětský Svaz nám v tomhle opět nepomůže.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.