Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Poslední komentáře

Střípky z diskuse

Zajímavé odkazy

Novinky na Svíci.cz

  • 30.11.2007: Nyní jsou nově přidané komentáře od poslední návštěvy zvýrazněny barevně
  • 13.4.2007: Možnost úpravy i zatím neschváleného článku
  • 22.6.2006: Zlepšeno vyhledávání
Proč používat Linux

Nový komentář k článku "Míří světový četník k totalitní světovládě?"

Odpovídáte na příspěvek:

Odp4: 9/11
Juras, 12.12.2006 22:05

Jo, takové spekulace mi taky připadají zajímavé, ale myslím, že je kvalitně nedokážu posoudit. Na každou konspiračku se objeví protiargument zesměšňující autory konspiračky a vysvětlující sporné a podezřelé body po svém. Odolnost konstrukcí věží, teploty hoření leteckého paliva a jánevímco ještě - kdo z lidí dokáže posoudit, které z tvrzení je pravdivé? Jestli jeden řekne „hoření kerosínu nemohlo způsobit pád budovy, musel tam být výbuch“ a jiný kontruje „To napsal úplný debil, ocel měkne už při poloviční teplotě“, tak já se upřímně přiznám, že nevím, komu věřit. A studovat to - teď když jsou všechny informace na internetu nevěrohodné, protože jsou poznamenány právě bojem mezi konspiračníky a antikonspiračníky, mi připadá nemoudré :-)

Proto se snažím sledovat spíš nesrovnalosti v oficiálních informacích - a tam jich je sakra dost, aby z toho měl jeden plnou hlavu. Připadá mi správné nedůvěřovat oficiální propagandě, na druhou stranu ale tím netvrdím, že protistrana je o něco lepší. Když si dva gangy padouchů jdou po krku, nemám potřebu přidat se k některému z nich.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.