Malé úvahy o problémech kolem nás

Nový komentář k článku "Výhra v loterii"

Odpovídáte na příspěvek:

dobrý téma!
denver, 10.8.2006 17:38

Sam si nekdy vsadim dva nahodny bez sance a snazim se rozlousknout jak to k certu vsechno funguje. Je treba pamatovat na ostatni tak jako na sebe a i na to, ze i ten nejvetsi chaoz/entropie ma svuj jisty pevny rad. Jenze umet si ho zduvodnit... vubec se ho dopatrat.
Jedno je ale jiste, zapojeni jsou vsichni, kteri maji vsazena sva cisla a jistym zpusobem kazdy z nich ovlivnuje koncovou kombinace. Priklad - budu chtit aby vyhrala tato cisla (x x xx xx xx xx), nedavam tim „automaticky“ podnet k tomu, ze zrovna tyhle cisla to nebudou?? (;
Beru to jako moji soutez, ktera mi dava dost veci. Tech par korun bych neresil, aspon mam pocit, ze ten jackpot existuje a vyherce se z nej tesi!
Je to obrovite tema a myslim ze by se s tim nikdo nemel zbytecne tajit, dyk jde preci o nase schopnosti a vedomosti, ktere maji v konecnem dusledku vetsi moc kdyz jsou v ni namoceni vsichni.. Pak uz jde jen o to, jestli nase schopnost na nazirani takovych udalosti i tak neztizi jeji „uhodnuti“.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.