Nefilozofujte u piva, přijďte na Svíci.cz!

Nový komentář k článku "Internet zahýbal oponou"

Odpovídáte na příspěvek:

Co řešíte?
sandál, 3.4.2006 16:17

Máte pravdu že Internet je fenomén dnešní doby. Mám ho asi 3 roky ale od doby „trvalého“ připojení což je asi rok ho oceňuji čím dál víc. A od té doby - asi půl roku co se starám o svoji bezmocnou mámu a tím pádem jsem omezen v přímém kontaktu venku mezi lidmi ho oceňuji ještě více. A myslím že nám „starším“ to někdy připadá jako malý zázrak. Jsem v kontaktu s kamarády kteří žijí na druhém konci republiky nebo dokonce např. v Kanadě, webovými kamerami se podívám kamkoli po světě.....
Bohužel internet těžko nahradí přímý kontakt a rozhovor mezi lidmi osobně. Svou anonymitou je neosobní a roztříštěn na stovky ne-li tisíce proudů, názorů a pohledů na svět. Výhodou je že můžeme poznat názory jiných, pro stmelení velkého počtu lidí a prosazení nějaké dobré věci to nestačí. Vždyť i důležité a zásadní problémy a možnost jejich řešení jsou „utopeny“ právě šíří a různorodostí na Internetu.

Pokud jste registrován(a), zadejte heslo:

Pouze Vaše jméno (přezdívka) a vlastní příspěvek jsou povinné položky.

Prosím můžete-li, používejte diakritiku - píše se to stejně dobře a mnohem lépe se to čte. Příspěvky naprosto mimo téma nebo obsahující vulgární výrazy budou bez odpovědi smazány - poškozují tuto diskusi.
Formátování: [bold]tučně[/bold], [ital]kurzíva[/ital], [url=adresa]text odkazu[/url] (viz Formátování textu).
Děkujeme za Váš názor.

O serveru, právní ujednání, přístupnost
Založeno na vlastním redakčním systému a vlastním fóru.